Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei de conducció de les instal·lacions esportives municipals següents: – El Camp de Futbol José Luis Ruiz Casado, de dilluns a diumenge, d’acord amb els horaris d’obertura i ús de la instal·lació. – Els Camps Municipals del Besòs, durant els caps de setmana i dies festius

Expediente: SAB_2026000022

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Sant Adrià de Besòs en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 92600000. Adjudicado a CITERE MULTISERVI, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

282.925
Presupuesto base
436.921
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92600000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 may 2026, 16:10
Fecha límite
20 may 2026, 01:59
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
CITERE MULTISERVI, S.L.
NIF
B70710538
Importe
233.887
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 may 2026
Anuncio de Pliegos 4 may 2026
Fin Plazo Presentación 20 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (92 en Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta ICEC-2026-916

Servicio de montaje, mantenimiento, desmontaje y transporte de materiales y objetos de las exposiciones que se llevarán a cabo en los diferentes espacios del Centre d’Arts Santa Mònica.

210.344 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 01040604/2026/23

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de la gestió integral de l’organització dels serveis i subministraments necessaris pel muntatge i desenvolupament de les Jornades de Solidaritat i Cooperació que cada any se celebra en el nucli urbà de Les Roquetes. Els seus principals objectius són els següents: - Organitzar els serveis i subministraments de les Jornades de forma coordinada amb l’Ajuntament. - Aconseguir una decoració adient, amb activitats, espectacles i animació diversa i de qualitat. - Avaluar anualment les Jornades i proposar millores i innovacions per a les edicions següents. - Adaptar el servei a les necessitats reals, amb l’optimització i redistribució dels recursos disponibles.

35.576 €

Abierta 2025/0054389

Servei d’atenció a les persones visitants del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

722.452 €

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta B1392026000004

L’objecte del present contracte és el desenvolupament de l’adaptació artística d’un espectacle de caràcter musical existent, a realitzar en el marc de la programació cultural nadalenca del municipi, i que podrà incorporar, reinterpretar, actualitzar o transformar els elements escènics, musicals i dramatúrgics originals, així com introduir nous continguts creatius, tot respectant els drets d’explotació de l’obra original, titularitat de l’Ajuntament. Aquest espectacle pren com a base l’obra “La Fanalera”, produïda per Alea Teatre, SL, de la qual l’Ajuntament n’ostenta els drets d’explotació en virtut del contracte de serveis de creació i exhibició d’un espectacle de Nadal de gran format, tramitat amb el núm. d’expedient B1392025000005. L’actuació inclourà també la representació de la tradició local d’encesa de fanals per guiar Ses Majestats els Reis d’Orient la nit del 5 de gener. Així mateix, els personatges protagonistes de l’espectacle també participaran en els actes vinculats a l’arribada de Ses Majestats els Reis d’Orient i la cavalcada de Reis. Les característiques d’aquest contracte són les que s’especifiquen al plec de prescripcions tècniques (PPT).

47.554 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta 2026.46

Servicios técnicos para la producción de noticias desde Barcelona

93.900 €

Abierta CLT/2026/633

Prestació del servei d?acompanyament i suport especialitzat a les residències professionals d?arts escèniques de l?Estruch, Fàbrica de Creació de les Arts en Viu, adreçat als artistes i companyies residents de dansa, teatre, circ i escena híbrida. El servei inclou el seguiment dels processos de creació artística, l?acompanyament i assessorament als projectes residents, la coordinació amb la direcció del centre, el suport a les activitats formatives, educatives, divulgatives i de mediació vinculades al programa de residències i la col·laboració en accions de projecció i connexió amb xarxes professionals i circuits d?exhibició relacionats amb les arts escèniques contemporànies, d?acord amb les prestacions definides al Plec de Prescripcions Tècniques.

22.246 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Adrià de Besòs

Abierta SAB_2026000044

Servei de redacció del projecte d’obres de reforma, adequació i modernització de la piscina exterior, edifici de vestidors, zona d’accés, espai bar-restaurant i nova pista de pàdel de l’equipament Tennis Sant Adrià

50.398 €

Abierta SAB_2026000044

L’objecte del contracte el constitueix la prestació dels serveis tècnics per a la redacció del projecte executiu i l’estudi de seguretat i salut de les obres de reforma, adequació i modernització de la piscina exterior, edifici de vestidors, zona d’accés, espai bar-restaurant i nova pista de pàdel de l’equipament Tennis Sant Adrià. L’encàrrec inclou tots els treballs tècnics necessaris per a la correcta definició, justificació i valoració econòmica de les actuacions previstes, d’acord amb la normativa tècnica i urbanística aplicable, així com la documentació necessària per possibilitar la posterior licitació i execució de les obres. El projecte haurà de definir de manera completa les característiques funcionals, constructives, tècniques, ambientals, econòmiques i de seguretat de les actuacions previstes. L’abast del contracte comprendrà totes les prestacions i treballs necessaris per garantir la viabilitat tècnica i administrativa de l’actuació, d’acord amb les determinacions establertes en aquest Plec de Prescripcions Tècniques. Aquest contracte no es pot dividir en lots atesos els motius que s'expressen en l'informe de necessitat del contracte que figura en l'expedient.

50.398 €

Abierta SAB_2026000048

Servei de formació per al programa de millora sociolaboral 2027

89.905 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta SAB_2026000045_

El objecto del contrato lo constituye la prestación del servicio de dinamización y promoción de la lectura así como la promoción y dinamización cultural en el espacio cultural-biblioteca Font de La Mina en Sant Adrián de Besòs. La Biblioteca Fuente de la Mina es un servicio dentro del conjunto del Espacio Cultural Fuente de La Mina de San Adrián de Besòs. Ambos espacios conforman el servicio cultural que se da en todo el espacio genérico (equipamiento municipal), llamado Espacio Cultural Fuente de La Mina en el que se tienen que distinguir, por un lado, la Biblioteca Fuenta de la Mina y, por otro, el propiamente dicho Espacio Cultural en el que se encuentran los servicios y salas para compartir tanto para los proyectos de dinamización de la lectura y cultura que realiza la Biblioteca com por las acciones culturales directamente dirigidas a entidades y población en general.

560.716 €