Formalizada Servicios

L’objecte del contracte es la prestació del servei d’assistència jurídica laboral i elaboració i implementació del nou conveni col·lectiu de l’EPEL Nostreserveis, d’acord amb les necessitats de l’entitat contractant, sota la supervisió del responsable del contracte. Aquest objecte compren la totalitat dels serveis i actuacions necessàries per a donar compliment a les obligacions de Nostreserveis en matèria laboral. També es troben incloses totes aquelles actuacions complementaries i accessòries tendents a la correcta consecució de les obligacions laborals abans referides i de totes aquelles que se’n derivin segons la normativa d’aplicació en cada moment. Així mateix, comprèn els treballs de redacció de l’esborrany inicial del conveni col·lectiu, participació i assessorament en les negociacions entre l’empresa i els treballadors, la redacció de la versió definitiva del conveni, així com les gestions necessàries per a la seva aprovació, registre i publicació.

Expediente: 1083/2025

Contrato de servicios formalizado por Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres en Tarragona. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 79414000. Adjudicado el 12 feb 2026 a BALAÑÁ EGUÍA ADVOCATS I ECONOMISTES. Se recibió 1 oferta.

15.615
Presupuesto base
65.583
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79414000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:41
Fecha límite
22 dic 2025, 14:30
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
BALAÑÁ EGUÍA ADVOCATS I ECONOMISTES
NIF
B58861410
Importe
12.494
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 22 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:37

Mismo sector y zona (79 en Tarragona)

Abierta 33/2026-OS

L’objecte del present plec és l’establiment de les condicions que regiran la contractació dels serveis d’assessorament jurídic qualificat en matèria de: - Administratiu general i contractació pública (Lot 1) - Protecció de dades, DPD i transparència (Lot 2) - Fiscal i comptable (Lot 3)

49.800 €

Abierta 08/2026

El present contracte té per objecte la prestació dels serveis i subministraments per cobrir les necessitats de la instal·lació, muntatge, lloguer d’elements, desenvolupament i desmuntatge de la Primera Festa del Romesco de Tarragona 2026, organitzat per MERCATS DE TARRAGONA, SA, que se celebrarà els dies 16, 17 i 18 d’octubre de 2026 al tram final de la Rambla Nova i al Teatre Tarragona.

34.480 €

Abierta 1570/2026

Servei de Delegat de Protecció de Dades per l’Ajuntament de l’Ampolla

4.535 €

Abierta 1547/2026

Els serveis de vigilància, seguretat i control d'accessos pels esdeveniments de caràcter festiu, cultural i esportiu organitzats al municipi de l’Ampolla, consistent en la contractació de vigilants (sense arma) i auxiliars-controladors d’accessos, d’acord amb les especificitats de cada servei.

16.891 €

Abierta CSE/TM05/1101480950/27/PO

Servei de seguretat i auxiliars de servei

3.554.764 €

Abierta 1623

Contractació dels serveis per a l’organització dels esdeveniments agroalimentaris «Premis Nacionals a les Millors Mels de Catalunya», que consistirà en l’organització de l’edició dels «Premis Nacionals a les millors Mels de Catalunya».

80.400 €

Abierta CO 14/2026

Contractació, per lots, dels serveis de gestoria i assessorament laboral a Serveis Comarcals Mediambientals, SA

74.741 €

Abierta 501/2026 G626

Serveis de direcció artística, coordinació i gestió de la mediació cultural i accions educatives, coordinació d’execució i producció, i coordinació i gestió de la comunicació i desenvolupament de connexions amb la ciutadania del festival SCAN

98.271 €

Abierta SE 30/26

Acuerdo Marco para la prestación de los servicios de asesoramiento, planificación, negociación e inserción de publicidad y contenidos en los medios de comunicación de las campañas promocionales de la Universidad Rovira y Virgili y la Fundación de la Universidad Rovira y Virgili

740.000 €

Formalizada CSE/AH05/1101479799/26/PNSP

Contracte manteniment anual de sistemes alarmes mèdiques per la UCI

20.540 €

Más licitaciones de Entitat Pública Empresarial de Serveis i Obres