Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del Servei d’assessorament jurídic, que té com a finalitat donar resposta a les necessitats puntuals i especialitzades d’assessorament jurídic en matèria de dret administratiu, contractació pública, dret laboral i funció pública, derivades de la gestió ordinària i extraordinària dels serveis del Consell Comarcal del Vallès Occidental.

Expediente: 1773/2025

Contrato de servicios formalizado por Consell Comarcal del Vallès Occidental en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79111000. Adjudicado el 2 mar 2026 a Bufet Vallbé, SLP. Se recibieron 3 ofertas.

32.300
Presupuesto base
96.900
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79111000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:35
Fecha límite
15 dic 2025, 13:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Bufet Vallbé, SLP
NIF
B61603007
Importe
20.400
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 15 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 2 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:39

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Occidental

Abierta 2002/2026

Execució de les obres descrites al “Projecte bàsic i d’execució de reforma i rehabilitació de l’edifici, instal·lacions i recinte de Mercavallès (fase 1 substitució de la coberta)”, redactat per l’equip de la UTE COR ASSOC S.L. i ESTUDI PSP ARQUITECTURA S.L.P., amb NIF U72916125 i signat per qui la representa legalment, l’arquitecte Ramon Torrents, col·legiat COAC número 28.154-9. La coberta de l’edifici de Mercavallès presenta un estat de deteriorament que compromet les condicions de seguretat, estanquitat i conservació de l’equipament, fent insuficients les actuacions de manteniment ordinari. Així mateix, la coberta conté materials amb contingut d’amiant, la retirada dels quals s’alinea amb les recomanacions i objectius de la Unió Europea en matèria de salut pública i seguretat, que insten a eliminar l’amiant dels edificis públics abans de l’any 2028.

4.424.444 €

Abierta 2002/2026

Execució de les obres definides al projecte bàsic i d'execució de reforma i rehabilitació de l'edifici, instal·lacions i recinte de Mercavallès (Fase 1 Substitució de la coberta)

4.424.444 €

Formalizada 2206/2026

La prestació objecte del contracte consisteix en el servei de transport escolar no obligatori del Vallès Occidental, gestionat pel Consell Comarcal del Vallès Occidental, per a les rutes objecte del LOT 3. El servei es prestarà tots els dies lectius del calendari escolar que el Departament d’Educació i Formació Professional estableixi per a cada curs, en el servei d’anada al matí i de tornada a la tarda.

369.181 €

Adjudicada 2403/2026

Assegurança Responsabilitat Càrrecs electes i personal al servei del CCVOC

5.390 €

Adjudicada 1822/2026

Licitació del servei de transport escolar obligatori del Vallès Occidental, curs 2026-2027 i següents. LOT 4, 7 i 16

457.987 €