Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei d’activitats extraescolars socioesportives adreçades als infants de 3 a 8 anys del municipi de Maçanet de la Selva. El servei té com a finalitat el desenvolupament integral dels infants mitjançant l’activitat física, el joc motor i la pràctica esportiva adaptada a la seva etapa evolutiva. Es prestarà fora de l’horari lectiu, tindrà caràcter voluntari per a les famílies i no constituirà un servei educatiu reglat ni essencial.

Expediente: X2026002251

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Maçanet de la Selva. Procedimiento abierto. Categoría CPV 92600000. Adjudicado a Puntuajocs SL. Se recibió 1 oferta.

27.191
Presupuesto base
89.732
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92600000
Publicación
27 jul 2026, 16:38
Fecha límite
29 jul 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
Puntuajocs SL
NIF
B64958838
Importe
27.062
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 29 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva