Formalizada Concesión de servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei consistent en la direcció, producció, realització, coordinació i gestió de la Fira de Nadal a la plaça de la Vila de Parets.

Expediente: 2023 2803

L’objecte del contracte és la prestació del servei consistent en la direcció, producció, realització, coordinació i gestió de la Fira de Nadal a la plaça de la Vila de Parets el 16 i 17 de desembre de 2023 i els dies concrets que s’estableixin pels anys posteriors a les eventuals pròrrogues. L’organització i execució de la Fira de Nadal ha d’incloure com a mínim: ◦ Programació, contractació, coordinació i execució de les activitats de dinamització de la fira tant pel públic adult com infantil pels dos dies de fira (3 espectacle diferents de mínim 30’ cada un repartits entre els dos dies). A més a més, s’haurà d’incorporar i coordinar dins de la programació els tallers o activitats que puguin proposar les entitats del poble o el propi ajuntament. ◦ Ambientació i decoració nadalenca de tot l’espai de la plaça de la Vila; cada any s’escollirà una temàtica al voltant de la qual caldrà dissenyar la fira. Pel 2023 és un campament de Nadal. Caldrà assegurar una estètica nadalenca, acurada i que mantingui una coherència a tot l’espai. La decoració haurà de ser de producció pròpia. ◦ Contacte, coordinació i informació als comerços i entitats locals que hagin manifestat participar a la fira (requisits, normes i horaris de funcionament, plànol d’ubicació i resoldre qualsevol dubte o incidència abans i durant la fira). ◦ Coordinació i seguiment dels firaires i actuacions durant el muntatge, desmuntatge i execució de la fira. ◦ Equipaments de so i llum amb el servei tècnic corresponent per garantir l’ambientació musical i de megafonia de la fira i de les actuacions i tallers, sí és el cas, així com els drets d’autor que es puguin derivar de la música i els espectacles. ◦ Speaker o persona que anunciï al llarg de la fira les activitats de dinamització. ◦ Cartelleria i senyalització dels firaires, de la programació i de les infraestructures, d’acord amb la decoració nadalenca i amb unes mides apropiades per tal de ser visibles fàcilment. ◦ Subministrament, transport,

86.060
Presupuesto base
86.060
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Parets del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 13:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 ago 2026
Anuncio de Formalización 31 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €