Formalizada Concesión de servicios

L’objecte del contracte és la prestació del servei consistent en la direcció, producció, realització, coordinació i gestió de la Fira de Nadal a la plaça de la Vila de Parets el 16 i 17 de desembre de 2023 i els dies concrets que s’estableixin pels anys posteriors a les eventuals pròrrogues. L’organització i execució de la Fira de Nadal ha d’incloure com a mínim: ◦ Programació, contractació, coordinació i execució de les activitats de dinamització de la fira tant pel públic adult com infantil pels dos dies de fira (3 espectacle diferents de mínim30’ cada un repartits entre els dos dies). A més a més, s’haurà d’incorporar i coordinar dins de la programació els tallers o activitats que puguin proposar les entitats del poble o el propi ajuntament. ◦ Ambientació i decoració nadalenca de tot l’espai de la plaça de la Vila; cada any s’escollirà una temàtica al voltant de la qual caldrà dissenyar la fira. Pel 2023 és un campament de Nadal. Caldrà assegurar una estètica nadalenca, acurada i que mantingui una coherència a tot l’espai. Ladecoració haurà de ser de producció pròpia. ◦ Contacte, coordinació i informació als comerços i entitats locals que hagin manifestat participar a la fira (requisits, normes i horaris de funcionament, plànol d’ubicació i resoldre qualsevol dubte o incidència abans i durant la fira). ◦ Coordinació i seguiment dels firaires i actuacions durant el muntatge, desmuntatge i execució de la fira. ◦ Equipaments de so i llum amb el servei tècnic corresponent per garantir l’ambientació musical i de megafonia de la fira i de les actuacions i tallers, sí és el cas, així com els drets d’autor que es puguin derivar de la música i els espectacles. ◦ Speaker o persona que anunciï al llarg de la fira les activitats de dinamització. ◦ Cartelleria i senyalització dels firaires, de la programació i de les infraestructures, d’acord amb la decoració nadalenca i amb unes mides apropiades per tal de ser visibles fàcilment. ◦ Subministrament, transport,

Expediente: 2023 2803

Contrato de concesión de servicios formalizado por Ajuntament de Parets del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 79952000. Adjudicado el 27 nov 2023 a Hotaru scp. Se recibieron 2 ofertas.

20.490
Presupuesto base
86.060
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79952000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 12:03
Fecha límite
24 oct 2023, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Hotaru scp
NIF
J67166959
Importe
19.800
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 24 oct 2023
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 nov 2023

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès