Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte és la prestació de serveis de Project Management (PM) per a l’assistència tècnica en la gestió, monitoratge i avaluació contínua de l’Agenda Digital de l’Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat.

Expediente: PACC2026000025

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 72224000. Adjudicado a PEAKWAY, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

97.785
Presupuesto base
97.785
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
72224000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
28 may 2026, 16:08
Fecha límite
13 jun 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
PEAKWAY, S.L.
NIF
B66460338
Importe
71.550
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 may 2026
Anuncio de Pliegos 28 may 2026
Fin Plazo Presentación 13 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 06:24

Mismo sector y zona (72 en Barcelona)

Abierta 15014024

Servei Gestionat d’operació de Sistemes TI

1.135.680 €

Abierta 006_26001570

Servei tècnic de suport especialitzat del sistema integral de gestió de les col·leccions dels museus municipals

138.368 €

Abierta V0952-OPER-S-26-010

L’objecte de la present contractació consisteix en la provisió d’una solució tecnològica que permeti la gestió i explotació dels jocs de loteria organitzats per Loteries de Catalunya, SAU, (LCAT). La solució inclourà la configuració dels respectius jocs, així com els serveis d’actualització i manteniment preventiu, correctiu i evolutiu dels sistemes i del programari aplicatiu associat als jocs en comercialització, tant existents com futurs.

7.500.000 €

Abierta CONTR/2026/0000000539

Subministrament i servei de desplegament, configuració i posada en servei del sistema corporatiu de control d’accés a la xarxa (NAC) amb la finalitat d’incorporar la filial FGC Mobilitat / línia R-Aeroport a la solució ja existent de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS128/26)

16.000 €

Abierta 12000741

Acuerdo marco sujeto a regulación armonizada para el suministro de material informático asociado al Puesto de Trabajo TMB. Los poderes adjudicadores son:Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.i Transports de Barcelona, S.A. i Projectes i Serveis de Mobilitat, S.A

Abierta CP-2026-24

Servei de manteniment dels armaris automatitzats de dispensació model Omnicell de l’Institut Català d’Oncologia a l’Hospitalet de Llobregat

22.938 €

Abierta TIC/2026/32

L’objecte d’aquest contracte és la realització del servei de desenvolupament de programari que ampliï les prestacions del sistema Genetec existent per a permetre la gestió autònoma de l’accés a la sala d’estudis, oberta 24 hores, de la Biblioteca Vapor Badia de Sabadell. Aquest desenvolupament consistirà en: -Una plataforma web per a la gestió de l’autorització de l’accés a la sala. -Un connector que interactuarà entre la plataforma web de gestió de l’autorització de l’accés i el sistema de gestió Genetec existent (que comunica amb l’equipament físic de la sala) per aconseguir el funcionament requerit. -Una aplicació per a dispositius mòbils. Així com el servei de manteniment i assistència del programari desenvolupat. Els detalls del programari i les condicions del servei d’assistència i manteniment es troben descrits amb detall al plec de prescripcions tècniques.

43.437 €

Abierta 57-26

Serveis de plataforma de seguretat i optimització d'aplicacions web (cdn, waf i protecció ddos) per a Barcelona Activa (Exp. 57-26).

13.650 €

Abierta JIA/2026/198

L’objecte d’aquest contracte de serveis és el desenvolupament informàtic i l’adaptació del mòdul de gestió de compres integrat en l’entorn SAGE200, que permeti gestionar tot el circuit de compres de l’organització —des de la proposta i autorització de comandes fins a la recepció i tramitació de les factures corresponents—, assegurant la seva traçabilitat i integració amb els sistemes de gestió econòmica existents. El contracte inclou igualment la incorporació i configuració d’un gestor documental connectat, que permeti l’arxiu, consulta, circuït de signatures i vinculació automàtica de la documentació generada en els diferents processos de compres, garantint-ne la seguretat i l’accessibilitat; així com el seu manteniment i suport.

70.000 €

Abierta CTON2026000030

El servei integral d’assistència a la tramitació electrònica de l’Ajuntament de Sant Vicenç dels Horts en l’atenció, suport, resolució d’incidències i consultes de la ciutadania en l’ús de serveis d’administració electrònica oferts per l’Ajuntament mitjançant qualsevol plataforma de tramitació electrònica que es posi a disposició de la ciutadania.

90.082 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat