Formalizada Administrativo especial

L’objecte del contracte és la gestió i explotació del Bar de propietat municipal (que inclou la sala del bar, la barra, així com les instal·lacions del bar-cafeteria, petita zona de magatzem i la zona de la terrassa de 15 m2 situada davant d’una de les entrades principals del bar) i prestació d’altres serveis complementaris com la del servei de neteja i manteniment del mateix, així com dels lavabos que es troben al costat del bar i la gestió del control de reserves, venda d’entrades i gestió de l’accés (obertura i tancament) per a la utilització de les pistes de pàdel annexes al Pavelló

Expediente: 1785/2026

Contrato de contrato administrativo especial formalizado por Ajuntament de Santa Margarida i els Monjos en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 55410000. Adjudicado el 30 jul 2026 a CESAR JAVIER MORALES BARRERA. Se recibió 1 oferta.

2.244
Presupuesto base
4.489
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
55410000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 10:05
Fecha límite
12 jun 2026, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
CESAR JAVIER MORALES BARRERA
NIF
51805436Y
Importe
1.696
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación 12 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 30 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 06:24

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Margarida i els Monjos