Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la contractació per part de l’Agència Catalana de l’Aigua d’una cobertura d’assegurança que garanteixi les conseqüències econòmiques derivades de la responsabilitat civil i patrimonial que, segons la normativa vigent, correspongui directament, mancomunada, solidària o subsidiària a l’Assegurat pels danys, causats per acció o omissió a terceres persones pel funcionament normal o anormal dels serveis que gestiona en l’exercici de la seva activitat. Resta també garantida la responsabilitat civil patronal, professional i els perjudicis econòmics purs, així com la derivada de la utilització d’immobles. Aquesta contractació no contempla els serveis d’assessorament i mediació de les assegurances de l’Agència.

Expediente: CPF2600152

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Categoría CPV 66510000. Adjudicado el 21 jul 2026 a HDI GLOBAL SE Sucursal en España. Se recibieron 2 ofertas.

600.000
Presupuesto base
3.300.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66510000
Publicación
21 abr 2026, 10:04
Fecha límite
18 may 2026, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
HDI GLOBAL SE Sucursal en España
NIF
W0049757H
Importe
480.000
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 abr 2026
Anuncio de Pliegos 21 abr 2026
Fin Plazo Presentación 18 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)