Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la contractació d’un servei integral pel projecte de dinamització per l’Espai Jove “La Pólvora”, supeditat al Fons de Prestació “Finançament de projectes Escolta Jove” per al període 2026-2027 de la Diputació de Barcelona, per tal de reforçar les actuacions que es duguin a terme des del Servei de Joventut de l’Àrea d’Atenció a les Persones de l’Ajuntament de Moià i, en especial, a l’Espai Jove com a principal equipament d’actuació.

Expediente: Exp.3960/2025

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Moià en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 80310000. Adjudicado el 16 jun 2026 a La Xarranca. Fundació socioeducativa privada. Se recibieron 5 ofertas.

50.723
Presupuesto base
105.785
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
80310000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 mar 2026, 16:05
Fecha límite
2 abr 2026, 01:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
La Xarranca. Fundació socioeducativa privada
NIF
G64708779
Importe
50.720
Ofertas recibidas
5

Organismo contratante

Ajuntament de Moià

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 mar 2026
Anuncio de Pliegos 17 mar 2026
Fin Plazo Presentación 2 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:22

Mismo sector y zona (80 en Barcelona)

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026_1331

Contracte de serveis que té com a finalitat la impartició dels mòduls de formació transversal corresponents a la convocatòria del Programa Treball i Formació ACOL 2025, gestionat pel Consell Comarcal del Bages, i obligatoris segons la normativa del SOC. Aquestes accions formatives s’adrecen a les persones contractades en marc del programa TRFO-ACOL.

6.674 €

Abierta 014_26000021

Prestació de serveis disseny, prova pilot i avaluació d’una intervenció de promoció de les relacions sexuals saludables i equitatives

294.053 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta SAB_2026000048

L’objecte del contracte és contractar la formació teòric-pràctica corresponent a les accions formatives de millora sociolaboral 2027. Aquests cursos que promou l’Àrea de Promoció econòmica, tenen l’objectiu d’impulsar l'ocupabilitat de les persones aturades del municipi i la formació està pensada per poder cobrir les necessitats dels ciutadans i d’augmentar el seu currículum professional i personal.

89.905 €

Abierta CLV/2026/25

L'objecte d'aquest contracte és la prestació de serveis tècnics professionals per a tres actuacions diferenciades: 1. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell d'infants i adolescents de Sabadell. 2. Suport tècnic professional per a la dinamització del Consell consultiu de gent gran. 3. Coordinació, dinamització i execució de 40 tallers educatius de sensibilització contra l'edatisme dirigits a grups de 6è de primària i 1r d'ESO, amb participació de membres del Consell Consultiu de la Gent Gran i altres persones grans vinculades al projecte.

29.000 €

Abierta 4/2026/CSOH

Gestión educativa y el funcionamiento de las guarderías municipales de Rubí: Lluna i Sol Solet

1.222.307 €

Abierta SEC 2026 18

Contractació del servei espai de joc per els infants i les seves famílies.

107.849 €

Abierta SEC 2026 17

Contractació de la prestació del servei Taller municipal d’arts plàstiques Carrau Blau.

142.377 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Más licitaciones de Ajuntament de Moià

Abierta Expedient 2150/2026

CONTRACTE OBRES MILLORA PATRIMONI NATURAL DEL PARC PREHISTÒRIC DE LES COVES DEL TOLL

32.625 €

Abierta Expedient 1698/2026

CONSTRUCCIÓ D'ESPAI VERD I ÀREA DE PÍCNIC AL POLÍGON PLA ROMANI

45.184 €

En evaluacion Expedient 2150/2026

L’Execució de les obres de millora necesàries pel manteniment del Parc Prehistòric de les Coves del Toll amb l’objectiu d’augmentar la qualitat ambiental i paisatgística de l’entorn amb major intensitat d’ús, d’acord al detall que consta en la Memòria valorada de millora del Patrimoni Natural del Parc Prehistòric de les Coves del Toll, redactada per l’empresa E2ESTUDIS Enginyeria Forestal SL: • Actuacions entorn surgència • Actuacions entorn poblat prehistòric • Actuacions camí meandre retorn pàquing costat torrent del Mal i sota Cova del Toll • Actuacions Interior Cova del Toll • Actuacions diverses. Al Cau i al pas del Torrent del Bassot

32.625 €

En evaluacion Expedient 1698/2026

Actualment l’espai verd del Polígon industrial Pla Romaní es troba sense vorera d’accés i sense delimitacions ni equipaments per tal de poder-ne fer un ús habitual. Amb aquest contracte el què es pretén és desenvolupar i crear una àrea de pícnic, tant per treballadors de les industries com per la població del nucli, que, donada la proximitat al poble, l’entorn agrícola forestal i la vegetació de ribera i elements patrimonials interessants, es zona de passejada habitual, delimitant i pavimentant voreres i accessos.

45.184 €

En evaluacion Expedient 1386/2026

CONTRACTE DE SERVEIS DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS I ESPORGA DE L'ARBRAT VIARI

488.948 €