Formalizada Servicios

L'objecte del contracte és la contractació dels treballs d’esporga de l’arbrat del municipi de Vallirana, descrits en el Plec de Prescripcions Tècniques.

Expediente: 5795/2025

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Vallirana en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 77211400. Adjudicado el 28 may 2026 a MOIX, SERVEIS I OBRES, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

112.302
Presupuesto base
200.124
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
77211400
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 ene 2026, 10:14
Fecha límite
11 feb 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
MOIX, SERVEIS I OBRES, S.L.
NIF
B61420352
Importe
110.973
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Ajuntament de Vallirana

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 ene 2026
Anuncio de Pliegos 26 ene 2026
Fin Plazo Presentación 11 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (77 en Barcelona)

Abierta 2026AO0120AC

Servicios mantenimiento integral de las zonas ajardinadas gestionadas por Barcelona de Serveis Municipals, S.A. en el Anillo Olímpico de Montjuic

800.897 €

Abierta 534/2026

Constitueix l’objecte del contracte els treballs de manteniment de les franges perimetrals de protecció contra els incendis forestals i de les zones verdes interiors de titularitat municipal (d’ara endavant, zones verdes) de les urbanitzacions d’Arenys de Munt: L’Ajup, Aiguaviva, Collsacreu, La Creueta, Santa Rosa dels Pins i Els Tres Turons.

49.154 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta 2026/1640

Contracte del servei d’esporga de l’arbrat viari de Sant Pol de Mar

44.000 €

Abierta 009_26000055

Servei de gestió dels horts hidropònics horitzontals del projecte “Hort al terrat”, de l’Institut Municipal de Persones amb Discapacitat de l’Ajuntament de Barcelona.

113.699 €

Abierta 2026-105-CL-GOAP

Servei de manteniment integral de les zones enjardinades del Port i Canal de Badalona.

74.546 €

Abierta 26-092

Servei de manteniment dels sistemes de reg per aspersió, difusió i degoteig automàtics i manuals i boques de reg manual municipals de la ciutat de Cornellà, tant els situats en la via pública com els que s’emplacen en dependències municipals (incloses Escoles Bressol i CEIP’s), així com el manteniment de les fonts públiques i ornamental. S’exclouen del present contracte els sistemes de reg dels camps de futbol municipals.En aquest manteniment s’inclou el servei de desinfecció dels emissors de reg i font ornamental.

1.019.968 €

Abierta 3106-4384/2026

El servicio de mantenimiento de los espacios verdes municipales de Esparreguera

1.165.930 €

Abierta CSE/AH01/1101476752/27/PO

Servei d'esporga i tala d'arbres a totes les zones enjardinades de la urbanització de l'Hospital Universitari Vall d'Hebron

52.350 €

Abierta 1/2026

Servicios de conservación y mantenimiento de los elementos que componen las zonas ajardinadas de los espacios de la Vila Universitaria del Campus de la Universitat Autònoma de Barcelona

299.130 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vallirana

Abierta 3565/2026

Contracte del servei d’estudi de diagnosi i viabilitat del nou model de recollida de residus, neteja viària i deixalleria de Vallirana, redacció de plecs i assistència en la valoració d'ofertes.

35.000 €

Abierta 3565/2026

Contractació dels serveis d'assistència tècnica ambiental, logística i econòmica per a la realització de l'estudi de diagnosi i viabilitat del canvi de model cap a un sistema mixt d'alta eficiència, la redacció de tot el bloc documental dels nous plecs i l'assistència tècnica en la valoració d'ofertes per a la pròxima licitació dels Serveis de Neteja Viària, Recollida de Residus i Gestió de la Deixalleria de l'Ajuntament de Vallirana. Així mateix, es defineix que el present contracte té una naturalesa integral de consultoria. A efectes de garantir la continuïtat de l'expedient principal, s'aclareix de forma expressa que l’objecte del contracte inclou l’assessorament tècnic, logístic, jurídic i econòmic obligatori per a la redacció material i confecció de tot el bloc documental dels nous plecs de clàusules administratives i prescripcions tècniques que regiran la pròxima gran licitació dels esmentats serveis municipals.

35.000 €

Abierta 2913/2026

CONTRACTE DE SUBMINISTRAMENT DE GARRAFES D’AIGUA I FONTS DISPENSADORES PER LES DEPENDÈNCIES DE L´AJUNTAMENT DE VALLIRANA

47.331 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 3463/2026

CONTRACTE PER AL SERVEI DE DINAMITZACIÓ MUSICAL DELS BALLS SÈNIOR ELS CAPS DE SETMANA DURANT TOT L’ANY A VALLIRANA

49.200 €