Desierta Servicios

L’objecte del contracte és la contractació dels serveis de suport tècnic, que presten professionals de l’àmbit de la psicologia especialistes en l’àmbit de recursos humans, per a la realització de les entrevistes de selecció (que es duen a terme en l’Ajuntament de l’Arboç) per tal valorar la idoneïtat dels candidats i valorar si disposen del nivell de competències adequades als diversos llocs de treball que surten en Oferta Pública d’Ocupació, promoció interna, lliure o borses de treball, així com el servei de suport tècnic per a l’avaluació psicològica per a la tinença i ús d’armes de foc dels membres de la Policia Local de l’Arboç.

Expediente: 579/2025

Contrato de servicios declarado desierto por Ajuntament de l'Arboç. Lote 1. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79414000.

11.429
Presupuesto base
22.858
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Organismo contratante

Ajuntament de l'Arboç

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 abr 2026
Anuncio de Pliegos 9 abr 2026
Fin Plazo Presentación 25 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de l'Arboç