Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és la contractació del subministrament d’elements de marxandatge institucional personalitzat, amb la incorporació de la marca Catalunya; incloent com a prestacions accessòries i indissociables les tasques de disseny, personalització, producció i lliurament dels productes, per a l’Agència Catalana de Turisme.

Expediente: ACT-2026-30

Contrato de suministros formalizado por Agència Catalana de Turisme. Categoría CPV 22462000. Adjudicado el 22 may 2026 a Ormograf, SA. Se recibieron 16 ofertas.

48.800
Presupuesto base
58.560
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
22462000
Publicación
24 abr 2026, 16:04
Fecha límite
12 may 2026, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
Ormograf, SA
NIF
A08707978
Importe
48.800
Ofertas recibidas
16

Organismo contratante

Agència Catalana de Turisme

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 abr 2026
Anuncio de Pliegos 24 abr 2026
Fin Plazo Presentación 12 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:32

Más licitaciones de Agència Catalana de Turisme