Formalizada Servicios

L'objecte del contracte és la contractació del servei de vigilància i seguretat per al Centre de Recerca Experimental Biomèdica Aplicada (CREBA), mitjançant rondes intermitents en horari nocturn.

Expediente: PO 005-25

Contrato de servicios formalizado por Institut de Recerca Biomèdica de Lleida - Fundació Dr. Pifarré en Lleida. Categoría CPV 79714000. Adjudicado el 31 dic 2025 a PROTECCION INTEGRAL LLEIDATANA S.L.. Se recibió 1 oferta.

16.800
Presupuesto base
84.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
79714000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
16 mar 2026, 13:04
Fecha límite
13 nov 2025, 14:00

Adjudicación

Adjudicatario
PROTECCION INTEGRAL LLEIDATANA S.L.
NIF
B25731142
Importe
16.440
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 mar 2026
Anuncio de Pliegos 16 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 mar 2026, 04:23

Mismo sector y zona (79 en Lleida)

Abierta AS 3085-0008/2026

Aransalut té la necessitat de realitzar el contracte del “Servei d'assistència tècnica especialitzada per a l'elaboració integral del PLA ESTRATÈGIC 2027-2031 d’ ARAN SALUT”,incloent el diagnòstic, la definició estratègica, la validació institucional i el sistema de seguiment.

52.000 €

Abierta 3085-0007/2026

Custòdia e vigilancia deth ramat comunau de Vilamòs entara promocion dera Bioeconomia, gestion forestau e reduccion deth risc d'incendi

90.043 €

Abierta 2026/103-383

Contractació per la prestaciódels serveis per a l’edició, plegat, ensobrat i dipòsit dels efectes postals per l’OrganismeAutònom de Gestió i Recaptació de Tributs Locals

81.240 €

Abierta 2026/250054

Servicio de vigilancia sin armas para las sedes de la Dirección Provincial de la Tesorería General de la Seguridad Social en Lleida y de la Administración 25/02 de Balaguer para el periodo de 01.10.2026 a 30.09.2027

203.707 €

Abierta 2026/98-4466

Servicio integral de diseño, producción, alquiler, transporte, montaje, desmontaje, mantenimiento y almacenamiento de un stand tipo para certámenes en que participe la Diputació de Lleida durante los años 2027 y 2028

417.368 €

Abierta SER_OBE_2026_0012

L’objecte d’aquest contracte és prestar serveis de suport tècnic per a la realització de la comunicació i difusió del programa anual d’activitats del MORERA. Museu d’Art Modern i Contemporani de Lleida.

29.018 €

Abierta 2026 APC CPUB SER 16

Servei de vigilància i seguretat dels aeroports de Lleida- Alguaire i Andorra-La Seu d’Urgell.

2.030.551 €

Formalizada 2026SER86

Implantació de l’expedient digital, expedients de personal i de tesis en el marc de la transformació digital de la UdL

25.636 €

Adjudicada SER_NSP_2026_0009

L’objecte del present contracte és la difusió de les activitats de l’Ajuntament de Lleida i dels continguts d’interès per a la ciutadania a l’emissora UA1 Lleida Ràdio del Grup Simalro SL amb CIF B25635186, mitjançant falques publicitàries.

29.855 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0014

El servei s’orienta a donar suport comunicatiu al desplegament del Pacte, reforçant-ne la visibibilitat, la comprensió i la implicació ciutadana mitjançant una comunicació positiva, inclusiva i transformadora

23.092 €

Más licitaciones de Institut de Recerca Biomèdica de Lleida - Fundació Dr. Pifarré

Formalizada PO 004-26

L’objecte del present contracte és la prestació del servei integral de gestoria laboral de l’IRBLleida, incloent-hi l’assessorament jurídic laboral, fiscal i comptable, amb la finalitat de donar compliment a les obligacions legals i normatives aplicables en matèria laboral, de Seguretat Social i fiscal, així com a les específiques derivades de la naturalesa de l’entitat contractant, en el marc de les fundacions del sector públic de la Generalitat de Catalunya, els centres CERCA i els instituts de recerca sanitària (IIS). El servei inclou totes aquelles actuacions necessàries per garantir una correcta gestió i assessorament continuat en els àmbits indicats, d’acord amb el que estableix el Plec de Prescripcions Tècniques.

49.500 €

Formalizada PO 003-26

CONTRACTACIÓ D’UNA EMPRESA PER A LA PRODUCCIÓ I EXECUCIÓ DELS TALLERS CIENTÍFICS DE L’INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA DE LLEIDA, FUNDACIÓ DR. PIFARRÉ (IRBLLEIDA)

23.100 €

Formalizada PO 003-26

És objecte del present plec el contracte de serveis, consistent en oferir 14 tallers científics a l’IRBLleida per a un públic de 1r i 2n ESO, sota el títol "Explorem el món de la recerca". Aquests tallers introdueixen l’alumnat en el món de la recerca biomèdica, explicant com els científics investiguen les causes de diverses malalties i desenvolupen eines per detectar-les i tractar-les. A través de dinàmiques pràctiques, els participants comprendran el paper de l’ADN i les mutacions en l’aparició de malalties, experimentaran tècniques de laboratori per a la detecció de cèl·lules anormals i reflexionaran sobre la importància de la recerca per a la salut i el benestar global.

7.700 €

Formalizada PNS 001-26

L’objecte del present contracte és la selecció de l’empresa que podrà efectuar els corresponents serveis de Determinació de la petjada de microARNs (miARNs) en mostres d’ARN total obtingut a partir de biofluids mitjançant seqüenciació massiva (NGS) i anàlisi complementària per RT-qPCR, en el marc del projecte METASLEEP

124.990 €

Formalizada PO 004-26

SERVEIS DE GESTORIA LABORAL I ASSESSORAMENT LABORAL, FISCAL I COMPTABLE DE L’INSTITUT DE RECERCA BIOMÈDICA DE LLEIDA, FUNDACIÓ DR. PIFARRÉ (IRBLleida).

148.500 €