Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte és la contractació de l’ús de les llicències de ChatGPT Team, així com d’un algunes llicències d’altres eines d’intel·ligència artificial generativa amb l’objectiu de valorar la seva aplicació. Així mateix, inclou la contractació d’un paquet d’hores d’assistència tècnica per tal de rebre assessorament i suport dins l’àmbit de les intel·ligències artificials.

Expediente: 2025OASE0204

Contrato de servicios adjudicado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 48000000. Adjudicado a SDG CONSULTING ESPAÑA S.A.U. Se recibieron 5 ofertas.

37.092
Presupuesto base
37.092
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48000000
Publicación
4 mar 2026, 18:36
Fecha límite
14 ene 2026, 14:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
SDG CONSULTING ESPAÑA S.A.U
NIF
A61790085
Importe
29.220
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 14 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:42

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €