Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la contractació de la Direcció Tècnica del Pla Intermunicipal sobre l’abordatge de consums problemàtics de drogues i altres comportaments de risc entre els Ajuntaments d’Abrera, Esparreguera, Olesa de Montserrat i Sant Esteve Sesrovires, CABALBAIX i la seva realització en base a les prestacions compreses en el Pla Marc 2025-2028 i en el conveni de col·laboració per a la realització del pla intermunicipal sobre drogues i comportaments de risc – Cabalbaix 2025-2028.

Expediente: 912/2025

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires en Barcelona. Procedimiento abierto. Categoría CPV 85320000. Adjudicado el 11 dic 2025 a Mireia Luna Santos. Se recibió 1 oferta.

145.675
Presupuesto base
145.675
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85320000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:26
Fecha límite
23 abr 2025, 16:30

Adjudicación

Adjudicatario
Mireia Luna Santos
NIF
44183957Z
Importe
145.600
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 23 abr 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 11 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:25

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta 2026/2402

L’objecte del contracte és la prestació del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents de 0 a 16 anys residents a Martorelles, ampliable excepcionalment fins als 21 anys en situacions de discapacitat o diversitat funcional degudament acreditades. El servei s’emmarca en les actuacions finançades pel Pla Corresponsables impulsat pel Ministeri d’Igualtat i el Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya i té per finalitat facilitar la conciliació de la vida familiar, laboral, educativa i personal de les famílies, afavorir la corresponsabilitat en les cures, reduir les desigualtats de gènere derivades de la sobrecàrrega de les tasques de cura i garantir una atenció professional, segura i de qualitat als infants i adolescents. El contracte inclou:  Prestació directa de serveis de cura puntual a domicili.  Coordinació tècnica del servei.  Valoració i gestió de les demandes derivades pels Serveis Socials.  Cobertura ordinària i urgent.  Registre, seguiment i control d’activitat.  Elaboració d’informes i memòries.  Coordinació amb els Serveis Socials Bàsics.  Implementació dels protocols de protecció a la infància.  Accions de sensibilització en corresponsabilitat.

9.351 €

Abierta 01040604/2026/21

Contractació de la prestació del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana de l’Ajuntament de Sant Pere de Ribes, d’acord amb aquest plec de clàusules administratives particulars i de prescripcions tècniques. Els objectius del servei de mediació comunitària i convivència ciutadana seran els següents: • Oferir un recurs gratuït per a la ciutadania del municipi que vulguin trobar una solució alternativa als conflictes al sistema judicial. • Promoure i facilitar el dret de la ciutadania de resoldre els seus propis conflictes. • Activar dins la xarxa sociocomunitària un projecte que fomenti i afavoreixi la convivència i la cultura de la pau i el diàleg entre tota la ciutadania. • Vetllar per la implementació adequada del servei a nivell de suport tècnic i logístic. • Fomentar la convivència i la comunicació dels ciutadans i ciutadanes del municipi per tal de millorar les relacions interpersonals. • Potenciar la corresponsabilitat i la participació activa de la ciutadania en la gestió i resolució dels conflictes que els afecten. • Millorar el diàleg entre les persones i els diferents col·lectius deSant Pere de Ribes acceptant que el conflicte comporta canvi i és constructiu. • Instal·lar el diàleg com a forma alternativa de resolució de conflictes basada en el respecte i la igualtat. • Gestió de la reeducació a través, entre d’altres, de programes de mesures comunitàries alternatives a la sanció. • Oferir unes infrastructures mínimes de confidencialitat i atenció personalitzada que garanteixin el procés de mediació (professional adequat, despatx equipat, normativa de funcionament clara, codi deontològic...). • Formar els agents derivadors i els col·lectius interessats sobre el procés de mediació. • Fer pedagogia de la mediació. • Afavorir la reflexió sobre els conflictes i la posterior recerca d’acords negociats i satisfactoris per les dues parts. • Millorar les circumstàncies conflictives que porten al detriment de la convivència • Evitar i prevenir

117.174 €

Abierta 906675/26

Servei consistent en la realització de les revisions oftalmològiques al personal de l’AMB, IMET i IMPSOL

27.120 €

Abierta 2025/6818

Servicio de recogida de animales de compañía y gestión de las colonias de gatos ferales

109.050 €

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires

Formalizada 3048/2024

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de reforma de l’àrea de jocs infantils de la Plaça Rosa Comajuncosa, de Sant Esteve Sesrovires. Les característiques d’aquest subministrament i instal·lació de jocs infantils per la renovació del parc, així com les condicions en que han de ser realitzades les obres, venen determinades en el PROJECTE EXECUTIU DE REFORMA DE LA PLAÇA ROSA COMAJUNCOSA DE SANT ESTEVE SESROVIRES.

161.940 €

Formalizada 1151/2025

És objecte del contracte l’execució de les obres del “Projecte tècnic executiu d`Instal·lació de plaques fotovoltaiques a Ajuntament i Policia Local, Camp de Futbol, Casal de la Gent Gran, Casal de Ca n’Amat, Local social de Vallserrat, Centre Cívic Escoles Velles i Llar d’infants la Ginesta ” promoguda per L’Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires. Aprovat definitivament en data 10 de maig de 2024.

521.316 €

Formalizada 3825/2023

L’objecte del contracte és la contractació d’un servei d’assessorament i gestió en matèria de comunicació per a l’Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires.

29.752 €

Anulada 297/2025

Concessió de serveis d'explotació de màquines de venda automàtica de begudes i aliments als equipaments esportius

43.200 €

Desierta 297/2025

L'objecte del contracte és la concessió de serveis d'explotació de màquines de distribució automàtiques de begudes calentes, fredes i aliments al Complex Esportiu Municipal i al Pavelló Poliesportiu Municipal, integrant criteris de sostenibilitat mediambiental en els productes subministrats i en l'execució del servei.