En evaluacion Servicios

L’objecte del contracte és la contractació combinada de les prestacions necessàries per garantir el correcte funcionament, conservació, manteniment i millora de les instal·lacions d’enllumenat públic municipal, inclosos els semàfors. El present contracte té caràcter mixt, atès que el seu objecte comprèn, de manera indissociable, prestacions pròpies d’un contracte de serveis i prestacions pròpies d’un contracte de subministrament, d’acord amb el que estableix l’article 18 de la Llei 9/2017, de contractes del sector públic (LCSP). Concretament, l’objecte del contracte inclou, d’una banda, la prestació del servei de manteniment integral de les instal·lacions d’enllumenat públic i semàfors, que abasta el manteniment ordinari, preventiu i correctiu, la detecció i reparació d’avaries, la verificació de les instal·lacions, la gestió i manteniment dels sistemes de telegestió, el control del funcionament, l’actualització de l’inventari, així com la realització d’actuacions de millora, eficiència energètica i adequació normativa de les instal·lacions. D’altra banda, el contracte inclou el subministrament dels materials necessaris per a la reposició, substitució i renovació dels elements que integren les instal·lacions d’enllumenat públic i semàfors, incloent, entre d’altres, làmpades, lluminàries, equips auxiliars, components elèctrics i altres elements associats, en la mesura necessària per garantir la continuïtat i qualitat del servei. Aquest subministrament s’emmarca en els supòsits propis del contracte de subministrament, en tant que comporta l’adquisició de béns mobles destinats al funcionament i conservació de les instal·lacions. Ambdues prestacions es troben funcionalment vinculades i no són susceptibles de separació, atès que la correcta execució del servei de manteniment requereix necessàriament la disponibilitat i subministrament dels materials de reposició, i, al seu torn, aquest subministrament només té sentit en el marc de les actuacions pròpies del manteniment d

Expediente: X2026000521

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament de Quart en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 31527200.

183.000
Presupuesto base
183.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
31527200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
7 may 2026, 10:05
Fecha límite
11 jul 2026, 01:59
Duración
4 años

Organismo contratante

Ajuntament de Quart

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 may 2026
Anuncio de Pliegos 7 may 2026
Fin Plazo Presentación 11 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (31 en Girona)

Abierta 935/2026

L’objecte d’aquesta concessió demanial és l’adjudicació de l’ús privatiu per a la instal·lació, gestió i explotació de quatre nous punts de recàrrega de vehicles elèctrics de Pals, d’acord amb les condicions i característiques que figuren en el PCAP i el projecte bàsic i executiu aprovat inicialment pel Decret núm.804/2026, de 5 de juny (exp.núm.670/2026).

74.750 €

Formalizada GRO-39/2026

Modificación Contador Agua Acometida Provisional

310 €

Adjudicada 28/2026

Subministrament i muntatge de sistema de trucada sense fils

20.351 €

En evaluacion X2026000684

Subministrament “Motius d’il·luminació LED per a l’ornamentació nadalenca de l’Ajuntament de Peralada” adreçat al conjunt de la ciutadania.

32.926 €

En evaluacion GRO-182/2026

Sustitución De Rectificadores Para Cabinas De Alta Tensión

149.999 €

Formalizada 4.26/43110.0109

Pedido nº 8 Contra Acuerdo Marco para el Suministro de Instalaciones de Seguridad para Adif y Adif AV.Remodelación CCTV Estación Girona Red Convencional

268.160 €

Formalizada 2.26/43110.0102

Pedido nº 7 Contra Acuerdo Marco para el Suministro de Instalaciones de Seguridad para Adif y Adif AV Instalación y Cableado Sistema de CCTV Estación Girona AV

412.273 €

En evaluacion 2026/3472

Contratación del suministro y instalación de la iluminación de Navidad del municipio de Calonge i Sant Antoni

259.692 €

Adjudicada 2026/7030

Contractació subministrament de material elèctric, de lampisteria i d'il·luminació de l'enllumenat públic i dels edificis municipals de Calonge i Sant Antoni.

90.000 €

Adjudicada 2026/0702

Adhesió acord marc de subministrametn d'uniformitat policial i vesturari de brigada i altre personal amb destinació a les entitas locals de Catalunya- LOT 3 SUBMINISTRAMENT D'APARELLS ELECTRÒNICS PER A LA POLICIA LOCAL (emissores) i adjudicació de contracte basat

14.112 €

Más licitaciones de Ajuntament de Quart