Adjudicada Servicios

L’objecte del contracte és executar durant la temporada de bany (mesos de juny a setembre) el mostreig d’aigua de mar a les zones de bany costaneres de les demarcacions litorals de Barcelona i Tarragona/Terres de l’Ebre per al control de la qualitat microbiològica de l’aigua de bany, així com el control de fitoplàncton en les platges de risc d’aquests litorals d’acord amb la Directiva 2006/7/CE de gestió de la qualitat de les aigües de bany i el Reial Decret 1341/2007 que la transposa.

Expediente: CTN2600142

Contrato de servicios adjudicado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Lote 1. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 71600000. Adjudicado a TECNOAMBIENTE, S.L.U.. Se recibieron 3 ofertas.

59.775
Presupuesto base
59.775
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
71600000
Publicación
23 mar 2026, 14:04
Fecha límite
15 abr 2026, 14:00
Duración
6 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
TECNOAMBIENTE, S.L.U.
NIF
B08724247
Importe
26.657
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación 15 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 may 2026, 06:24

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)