Adjudicada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament per part d’un partner de Microsoft del producte comercial Open Value de Microsoft, amb el manteniment (donant dret a actualització durant la durada del contracte) i amb el detall de productes i quantitat del quadre descrit al plec de clàusules, igual que contracte actual V4713651.

Expediente: 2026/600R

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Blanes. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 48000000. Adjudicado a INFORDISA 2.0 SL. Se recibieron 6 ofertas.

43.161
Presupuesto base
43.161
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
48000000
Publicación
4 mar 2026, 18:29
Fecha límite
17 feb 2026, 15:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
INFORDISA 2.0 SL
NIF
B55753875
Importe
36.695
Ofertas recibidas
6

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:29

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes