En evaluacion Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament, mitjançant lloguer sense opció de compra, la instal·lació, el manteniment i el desmuntatge de l’enllumenat decoratiu de Nadal de Manresa per la campanya de Nadal del 2026/2027 i 2027/2028 en les ubicacions recollides al punt 3 del Plec de Prescripcions Tècniques. El contractista haurà de dur a terme totes aquelles actuacions complementaries que siguin necessàries per al correcte desenvolupament i compliment de l’objecte del contracte, d’acord amb aquest plec i amb el Plec de Prescripcions Tècniques. L'objecte es troba regulat al Plec de Prescripcions Tècniques i a la clàusula 1a del Plec de Clàusules Administratives.

Expediente: CON.EXP 2026000059

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Manresa en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 31522000.

285.470
Presupuesto base
645.733
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
31522000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 18:01
Fecha límite
14 ago 2026, 16:00
Duración
2 años

Organismo contratante

Ajuntament de Manresa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 14 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 ago 2026, 19:00

Mismo sector y zona (31 en Barcelona)

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta 2463/2026: CT/SB-04726

L’objecte del contracte és el lloguer, transport, muntatge, manteniment, legalització, desmuntatge i recollida de diferents motius nadalencs d’enllumenat ornamental per al guarniment dels carrers del municipi durant les campanyes de Nadal i la festa gastronòmica anomenada Tast Tiana.

64.384 €

Abierta 153/2026/0006.

Subministrament en règim de lloguer, instal·lació, manteniment, connexió, desconnexió i desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc i d’altres decoracions als carrers, places i equipaments municipals de Cerdanyola del Vallès

715.392 €

Abierta 905417/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

21.205 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €

Abierta 2026/6434

Subministrament, en règim de lloguer, dels elements lumínics nadalencs, que inclou instal.lació, posada en servei, manteniment, desmuntatge i retirada dels mateixos

57.400 €

Abierta 2026/000034311

El contracte té per objecte els treballs continguts en el Projecte Executiu de substitució dels projectors existents per projectors LED i reforma elèctrica del bar del Camp Municipal d'Esports del Centenari. Els treballs a executar a l'equipament consistiran en la substitució dels equips actuals d'enllumenat del camp, per equips nous amb tecnologia LED proporcionant una millora en quant a consums i eficiència, i l'actualització de la instal·lació elèctrica de baixa tensió exclusivament a la zona del bar.

75.490 €

Abierta SEC 2025 108

Contractació del subministrament, en règim de lloguer, dels elements d'ornamentació de Nadal de Sant Just Desvern i del servei d’instal·lació, manteniment i desmuntatge.

148.760 €

Abierta 16118628

Fabricació de transformador de centre de transformació L9 per a càrrega de BUS

120.000 €

Más licitaciones de Ajuntament de Manresa

Abierta CONEXP2026000075

L’objecte del present contracte és regular el contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, recepció i cobrament d’entrades per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027. El Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui, va dirigit preferentment als nens i nenes, nois i noies d’entre 1 i 12 anys de la Catalunya Central. Des de les darreres edicions però, algunes activitats s’han fet extensives a les persones adultes per afavorir les relacions intergeneracionals.

97.341 €

Abierta CONEXP2026000075

Contracte de serveis de secretaria tècnica i monitoratge, personal de recepció i cobrament de tiquets per al Saló de la Infància i la Joventut, Campi qui Jugui 2026/2027.

362.759 €

Abierta CONEXP2026000053

Servei de tallers d'educació per a la salut i promoció de l'estil de vida saludable en l'àmbit comunitari al municipi de Manresa

116.725 €

Abierta CONEXP2026000053

L’objecte del present contracte és l’organització i desenvolupament de tallers educatius en l’àmbit escolar i comunitari a la ciutat de Manresa, segons les condicions tècniques particulars establertes per la Unitat de Sanitat de l’Ajuntament de Manresa en el marc del Programa de Promoció de la Salut. La finalitat principal del Programa de Promoció de la Salut és fomentar hàbits i decisions que vagin encaminats a promoure un estil de vida saludable entre la ciutadania, especialment al col·lectiu que es troba en edat escolar.

56.914 €

Abierta CONEXP2026000111

Servei que consisteix en el disseny, la gestió, la coordinació, l’execució i l’avaluació dels tallers i formacions en matèria coeducativa, dividit en quatre lots

84.395 €