Formalizada Suministros

El objeto del contrato es el suministro mediante la modalidad de compra de 5 camiones de menos de 3.500 Kg. destinados a dar servicio a las secciones de Logística y Parques y Jardines. Las diferentes tipologías de camiones que queremos adquirir son las siguientes: -Dos camiones menores de 3.500 Kg. con caja fija con volquete -Dos camiones menores de 3.500 Kg. con caja fija y con plataforma elevadora - Un camión de menos de 3.500 Kg. con caja baja fija

Expediente: OTU/2025/147

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Sabadell en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 34142100. Adjudicado el 28 may 2026 a AUTO DISTRIBUCIÓN SL. Se recibieron 2 ofertas.

227.686
Presupuesto base
227.686
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34142100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
23 dic 2025, 05:10
Fecha límite
26 ene 2026, 23:59
Duración
6 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
AUTO DISTRIBUCIÓN SL
NIF
B08215378
Importe
88.900
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 dic 2025
Anuncio de Pliegos 23 dic 2025
Fin Plazo Presentación 26 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 jun 2026, 04:24

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Abierta AJT/12141/2026

Subministrament i execució de treballs de reposició de columnes d’enllumenat que han sigut retirades prèviament per problemes d’estabilitat o en estat molt deficient per tal d’evitar la caiguda no desitjada del suport.

82.625 €

Abierta 2026/7133Q

L'objecte del contracte és el subministrament, en règim de lloguer, de tres carrosses reials, una carrossa amb decoració representativa de la Central de Reis i proporcionar la plataforma mòbil de suport d’aquesta carrossa, per a la Cavalcada de Reis 2027 i 2028.

32.700 €

Abierta 3103/2026

Contrato mixto de suministro i servicio de retirada i colocación de contenedores de residuos al municipio de Cervelló

603.165 €

Abierta 2025-202-CL-GOAP

Arrendament en modalitat de renting d'un vehicle elèctric de neteja viària del canal i del port de Badalona.

76.800 €

Abierta N801/2026/000016

Suministro de 8 vehiculos patrulla todo terreno SUV logotipados, en modalidad de renting, sin opción a compra, para la Policia Local.

533.474 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OBM/2026/67

Les actuacions necessàries al Poliesportiu Nostra Llar al municipi de Sabadell per a millorar la pista poliesportiva i adequar-la per la pràctica d'hoquei i patinatge artístic, renovant el paviment i adequant la tanca a la normativa.

81.083 €

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta SGT/2026/2022

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament del material que utilitzarà la unitat de trànsit: des d'aquells elements que seran d'utilitat directe per al control del trànsit, com altres elements necessaris per atendre emergències en les quals hagi d'intervenir el cos de policia. La cobertura de les necessitats materials de la unitat, permet que els agents realitzin les funcions assignades amb més recursos i amb una major eficàcia.

12.277 €

Abierta CLT/2026/723

L'objecte del contracte és la prestació de serveis tècnics especialitzats per a la redacció del projecte museològic del centre de museus Sabadell Centre de Cultura que inclou el pla museològic i museogràfic del Museu d'Història de Sabadell (MHS) per la nova seu a l'edifici de l'antic Museu del Gas, i el pla museològic del Museu d'Art Modern i Contemporani de Sabadell (MAMCS) per la nova seu a les cases Marcet-Grau i Calvó, a la plaça del Gas.

82.000 €

Abierta COM/2026/20

- Realització i edició de reportatges fotogràfics: Consistent en la realització de reportatges fotogràfics d'actes institucionals, de l'evolució de la ciutat, de les activitats socials, culturals i esportives al municipi, de les campanyes de comunicació, fotografies d’estudi i altres reportatges per il·lustrar els elements informatius municipals i el material de difusió institucional de l’Ajuntament de Sabadell - Creació, producció i edició de vídeos: Serveis de producció, realització, gravació i edició de continguts audiovisuals de caràcter periodístic o informatiu, institucional, promocional o turístic de l'Ajuntament de Sabadell. Així com l’emissió en streaming. - Captació d’imatges aèries amb dron.

84.741 €