Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant arrendament sense opció de compra de dos vehicles recol·lectors compactadors de càrrega vertical, amb equip mono operador de càrrega bilateral i els seus complements.

Expediente: S43-25

Contrato de suministros formalizado por Serveis Ambientals del Vallès Oriental, SA en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 34144511. Adjudicado el 19 may 2026 a GIGARENT HISPANIA S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

573.576
Presupuesto base
955.960
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34144511
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 mar 2026, 16:04
Fecha límite
9 feb 2026, 14:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
GIGARENT HISPANIA S.L.
NIF
B87777561
Importe
573.552
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 mar 2026
Anuncio de Pliegos 30 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Serveis Ambientals del Vallès Oriental, SA