En evaluacion Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament, lliurament, instal·lació i posada en funcionament del mobiliari del pati de butaques de la Sala Albéniz de l’Ajuntament de Tiana, situada a l’avinguda Isaac Albéniz, 8-10 de Tiana, així com la retirada i gestió del mobiliari existent.

Expediente: 1427/2026: CT/SB-03/26

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Tiana en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 39111200.

158.015
Presupuesto base
158.015
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
39111200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 17:11
Fecha límite
1 ago 2026, 01:00
Duración
3 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Tiana

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 1 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 ago 2026, 07:00

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Ajuntament de Tiana

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 2762/2026: CT/SB-06/26

Subministrament i instal·lació d'espais actius al Parc dels Vessants

34.791 €

Abierta 2762/2026: CT/SB-06/26

Dotar a l’espai amb elements que fomentin el joc actiu, desafiants o que fomentin la superació de límits, com circuits d’obstacles o zones d’equilibri.

34.791 €

Abierta 1340/2026: CT/SB-01/26

Subministrament d'espais actius al Parc Joan Armengol

35.785 €

Abierta 1340/2026: CT/SB-01/26

El subministrament i la instal·lació al Parc Joan Armengol, dels següents elements: -Elements que fomentin el joc actiu, desafiants o que fomentin la superació de límits, com circuits d’obstacles o zones d’equilibri. -Àrees per seure, conversar i interactuar de forma més natural i activa, com gronxadors per més d’una persona, taules i bancs de pícnic o espais coberts per dies de pluja. -Elements per a l'expressió artística, com parets per pintar o miralls per ballar. -Elements que ajudin a crear noves dinàmiques de convivència i a oferir alternatives saludables a l’oci passiu.

35.785 €