En evaluacion Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament integral de dos ascensors, existents a substituir, a la residència Santa Salvador d'Horta de Santa Coloma de Farners, gestionada per SUMAR, incloent: - redacció de la documentació tècnica necessària per a la fabricació, instal·lació i legalització dels equips, - subministrament dels ascensors 1 i 2, - serveis d’instal·lació dels nous equips i treballs auxiliars necessaris, - direcció tècnica dels treballs, - seguiment tècnic de l’execució, - coordinació de seguretat i salut, - legalització i tramitació davant els organismes competents, - posada en funcionament definitiva. - Servei de manteniment integral durant el període de garantia (mínim 2 anys).

Expediente: 205/2026

Contrato de suministros en evaluación por Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 11 meses. Categoría CPV 50750000.

95.148
Presupuesto base
114.177
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50750000
Publicación
27 jul 2026, 18:15
Fecha límite
27 jul 2026, 14:00
Duración
11 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 27 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 ago 2026, 06:23

Más licitaciones de Sumar, serveis públics d'acció social de Catalunya, MP, SL

Abierta 247/2026

Subministrament d'una plataforma de gestió de formacions destinades al personal de SUMAR

49.284 €

Abierta 238/2026

Servei de càtering en línia freda pel centre de dia de Cardedeu

186.125 €

Abierta 247/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del subministrament d’un portal de gestió de formacions per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL, en endavant SUMAR, mitjançant procediment obert simplificat abreujat amb varis criteris d’adjudicació. Constitueix l’objecte del contracte els següents serveis i subministrament: - Subministrament d’una plataforma informàtica de formació per a ús de les persones contractades per SUMAR i que compleixi les especificacions tècniques del plec de clàusules de prescripcions tècniques. - Serveis de suport, manteniment remot correctiu i evolutiu de la plataforma. - Servei d’acció formativa per l’ús de la plataforma

20.535 €

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta 345/2023

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (en endavant SDA), té per objecte l’elecció d’empreses amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc del SDA, l’objecte de les quals és el subministrament de les llicències informàtiques d’àmbit administratiu, llicències informàtiques per infraestructura de sistemes TIC i subministrament de material informàtic per SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya, M.P, S.L.