Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament i muntatge d’un grup electrogen d’emergència de _> 1000kVA per garantir el funcionament dels equips alimentats pel centre de transformació 2 de l’EDAR La Llagosta en cas de tall de subministrament elèctric.

Expediente: 2026/606

Contrato de suministros formalizado por CCB Serveis Mediambientals, SA en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 140 días. Categoría CPV 31121000. Adjudicado el 9 jun 2026 a SMG IBERIA, S.L.. Se recibieron 4 ofertas.

290.000
Presupuesto base
290.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
31121000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 20:03
Fecha límite
10 abr 2026, 12:00
Duración
140 días

Adjudicación

Adjudicatario
SMG IBERIA, S.L.
NIF
B15730286
Importe
254.408
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Organismo contratante

CCB Serveis Mediambientals, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 10 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (31 en Barcelona)

Abierta AM-2026-01

Homologació d’un màxim de quatre (4) empreses per a cadascun dels lots en què es divideix l'objecte de l'Acord Marc, per satisfer les necessitats de subministrament de màquines, aparells, equips i productes consumibles elèctrics i electrònics, incloent il·luminació general, i l'adquisició dels articles i equipaments per a l'enllumenat públic, que SABEMSA requereix per portar a terme el seu objecte social, especialment els serveis de manteniment de les dependències municipals i de l'enllumenat públic de Barberà del Vallès.

110.000 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta 2463/2026: CT/SB-04726

L’objecte del contracte és el lloguer, transport, muntatge, manteniment, legalització, desmuntatge i recollida de diferents motius nadalencs d’enllumenat ornamental per al guarniment dels carrers del municipi durant les campanyes de Nadal i la festa gastronòmica anomenada Tast Tiana.

64.384 €

Abierta 153/2026/0006.

Subministrament en règim de lloguer, instal·lació, manteniment, connexió, desconnexió i desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc i d’altres decoracions als carrers, places i equipaments municipals de Cerdanyola del Vallès

715.392 €

Abierta 905417/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament d’equipament tecnològic per la sala de plens de la seu de l’Àrea Metropolitana de Barcelona.

21.205 €

Abierta HM-2026-293

Subministrament d’un conjunt d’elements de protecció plomada (davantals, armilles, faldilles, collarins, ulleres i sobreulleres) i suports per a la seva correcta col·locació i emmagatzematge, destinats als Serveis d’Endoscòpies, la Unitat del Dolor i el Bloc Quirúrgic de l’Edifici C, dins del projecte d’ampliació de l’Hospital del Mar, centre del Consorci Mar Parc de Salut de Barcelona, segons característiques tècniques que es detallen al Plec de Prescripcions Tècniques de la licitació.

55.077 €

Abierta 2026/6434

Subministrament, en règim de lloguer, dels elements lumínics nadalencs, que inclou instal.lació, posada en servei, manteniment, desmuntatge i retirada dels mateixos

57.400 €

Abierta 2026/000034311

El contracte té per objecte els treballs continguts en el Projecte Executiu de substitució dels projectors existents per projectors LED i reforma elèctrica del bar del Camp Municipal d'Esports del Centenari. Els treballs a executar a l'equipament consistiran en la substitució dels equips actuals d'enllumenat del camp, per equips nous amb tecnologia LED proporcionant una millora en quant a consums i eficiència, i l'actualització de la instal·lació elèctrica de baixa tensió exclusivament a la zona del bar.

75.490 €

Abierta SEC 2025 108

Contractació del subministrament, en règim de lloguer, dels elements d'ornamentació de Nadal de Sant Just Desvern i del servei d’instal·lació, manteniment i desmuntatge.

148.760 €

Abierta 16118628

Fabricació de transformador de centre de transformació L9 per a càrrega de BUS

120.000 €

Más licitaciones de CCB Serveis Mediambientals, SA

Abierta 2026/1958

2026/1958 ACORD MARC PER AL SUBMINISTRAMENT DE MATERIALS HIDRÀULICS PER A XARXES D'ABASTAMENT I SANEJAMENT D'AIGUA

420.000 €

Abierta 2026/1958

El objeto del presente contrato es la homologación de proveedores para el suministro de materiales hidráulicos para redes de abastecimiento y saneamiento de agua, necesario para el cumplimiento de las finalidades institucionales y el mantenimiento de las infraestructuras gestionadas por CCB Servicios Medioambientales, SAU.

140.000 €

Anulada 2026/1972

2026/1972 CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT D’UNA BOMBA CENTRÍFUGA SUBMERGIBLE PER A LA EDAR LA GARRIGA

16.734 €

Formalizada 2026/1366

El contracte consisteix en el subministrament de variadors de freqüència amb comunicacions Ethernet IP, destinats a l'Estació Depuradora d'Aigües Residuals (EDAR) de La Roca del Vallès. D'acord amb la relació d'articles a subministrar, s'inclou un equip VDF SD75 145A T3 400V IP54 TT/TN, dos equips VDF SD750 200A T4 400V IP54 TT/TN i tres targetes d'expansió Ethernet IP SD750.ombes existents, les quals han arribat al final de la seva vida útil després d’anys de funcionament continuat.

16.382 €

Adjudicada 2026/1562

El present contracte té per objecte la contractació de SUBMINISTRAMENT D’UN CARGOL COMPACTADOR PER L’EBAR EL MOLÍ. CCB Serveis Mediambientals, SAU, té la necessitat de contractar el subministrament d’un cargol compactador per a l'EBAR El Molí per assegurar el correcte funcionament del procés de depuració, atès que no es disposa de mitjans materials propis suficients.

18.500 €