Abierta 18 sep 2026 (14d 6h) Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un sistema de càmeres de control d’accés amb lectura de matrícules a diverses vies d’entrada del polígon industrial de Martorelles, connectades amb el servidors del propi Ajuntament. Les càmeres a instal·lar hauran d’incloure els següents elements: Càmeres d’ambient. Càmeres i sistema d’identificació de matrícules. Sistemes de monitoratge de les imatges i de les matrícules detectades. Sistema de comunicacions entre els sistemes de gestió i monitoratge, i les càmeres Així mateix, hauran de poder-se integrar amb l’actual sistema de càmeres de videovigilància existent a la població i permetre disposar d’un sistema que resulti ampliable en cas de noves instal·lacions.

Expediente: 2026/980

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Martorelles en Barcelona. Duración del contrato: 9 meses. Categoría CPV 35125300. Plazo de presentación de ofertas hasta el 18 sep 2026.

57.851
Presupuesto base
57.851
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
35125300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2026, 14:07
Fecha límite
18 sep 2026, 17:00 (14d 6h)
Duración
9 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Martorelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación 18 sep 2026
Finaliza en 14 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (35 en Barcelona)

Abierta 2026/0022492

Subministrament d'equipaments per a la detecció de dispositius electrònics en entorns controlats de la Diputació de Barcelona

58.500 €

Abierta 2026/052 (49/2026/CONT)

Subministrament d'equips d'armilles antibales per la Policia Local de Granollers, d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

52.540 €

Abierta BCN-160/2026

Ampliación Seguridad Vallado Perimetral Del Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

139.244 €

Abierta SGT/2026/5

Este contrato tiene por objeto la adquisición de las piezas de uniformidad y accesorios para los agentes de la Policía Municipal de Sabadell. En el Pliego de Prescripciones Técnicas del contrato se detallan las características de las piezas de uniformidad y accesorios objeto del contrato.

445.682 €

Abierta BCN-172/2026

Suministro De Espumógeno

26.800 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

26.329 €

Abierta 2026/31403T

Contrato mixto de servicios y obras para la implantación y mantenimiento de un sistema integral de videovigilancia inteligente y análisis urbano de Seguridad para la ciudad de Badalona.

22.290.473 €

Abierta 001_26002251

subministrament del vestit de rescat tècnic i forestal i malles esportives per al personal del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvament (SPCPEIS)

754.100 €

Abierta 2026-0127-OSSB

Subministrament de roba de treball pel personal d’ATL • Pantalons • Camises • Bates laboratori • Caçadores

60.468 €

Abierta S05-2026

El propósito del contrato es la prestación de servicios de mantenimiento preventivo y correctivo para el conjunto de aparcamientos gestionados por Gramepark, el Depósito Municipal de Vehículos, la oficina de Gramepark situada en la Plaça d'en José Cámara de la Hoz, s/n, en Santa Coloma de Gramenet, las oficinas de la propia oficina, la oficina de EBAS y el local número 6 en la Plaza de las Cultures en Santa Coloma de Gramenet, para garantizar el correcto funcionamiento, seguridad, conservación y continuidad operativa de estos espacios y sistemas.

559.871 €

Más licitaciones de Ajuntament de Martorelles

Abierta 2026/2402

L’objecte del contracte és la prestació del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents de 0 a 16 anys residents a Martorelles, ampliable excepcionalment fins als 21 anys en situacions de discapacitat o diversitat funcional degudament acreditades. El servei s’emmarca en les actuacions finançades pel Pla Corresponsables impulsat pel Ministeri d’Igualtat i el Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya i té per finalitat facilitar la conciliació de la vida familiar, laboral, educativa i personal de les famílies, afavorir la corresponsabilitat en les cures, reduir les desigualtats de gènere derivades de la sobrecàrrega de les tasques de cura i garantir una atenció professional, segura i de qualitat als infants i adolescents. El contracte inclou:  Prestació directa de serveis de cura puntual a domicili.  Coordinació tècnica del servei.  Valoració i gestió de les demandes derivades pels Serveis Socials.  Cobertura ordinària i urgent.  Registre, seguiment i control d’activitat.  Elaboració d’informes i memòries.  Coordinació amb els Serveis Socials Bàsics.  Implementació dels protocols de protecció a la infància.  Accions de sensibilització en corresponsabilitat.

9.351 €

Abierta 2026/3003

El contracte present té com a objecte la prestació del servei de control periòdic de plagues, d’acord amb els principis del control integrat de plagues.

25.980 €

Abierta 2026/1290

L’objecte del contracte són les obres de renovació del ferm del polígon industrial de Martorelles (Fase 1), per tal d’actualitzar l’estat de paviments esgotats, millorar la mobilitat i seguretat per vianants i vehicles i renovar la senyalització dels vials.

2.261.679 €

Abierta 2026/1290

Licitació del contracte de les obres de renovació del ferm del polígon industrial, Fase 1

2.261.679 €

Abierta 2026/461

Licitació del contracte del Servei d'Informació i Atenció a les Dones (SIAD) de Martorelles

33.433 €