Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament en règim de lloguer d’equips de so i il·luminació, incloent el servei tècnic associat de muntatge, funcionament i desmuntatge, per a les activitats programades de la Festa Major de Maçanet de la Selva 2026, amb el detall establert en el Plec de Prescripcions Tècniques.

Expediente: X2026000900

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Maçanet de la Selva. Categoría CPV 32342410. Adjudicado el 20 may 2026 a SOLUCIONS AUDIOVISUALS ACTUA SL. Se recibieron 2 ofertas.

24.997
Presupuesto base
59.992
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
32342410
Publicación
29 mar 2026, 06:22
Fecha límite
13 abr 2026, 16:00

Adjudicación

Adjudicatario
SOLUCIONS AUDIOVISUALS ACTUA SL
NIF
B09866617
Importe
24.600
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 mar 2026
Anuncio de Pliegos 29 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:32

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva