Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament, en règim de lloguer, de carpes, estructures interiors de fusta, mobiliari i complements pels estands necessaris per a l’organització de les Festes de Primavera de Sant Feliu de Llobregat.

Expediente: PACC2025000103

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 39154100. Adjudicado el 29 abr 2026 a CARPES EGARA, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

41.414
Presupuesto base
91.112
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
39154100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:29
Fecha límite
17 mar 2026, 00:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
CARPES EGARA, S.L.
NIF
B72682115
Importe
41.414
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 29 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (39 en Barcelona)

Abierta X2026000784

L’objecte del present contracte és el subministrament de mobiliari d’oficina per moblar nous edificis i espais municipals, per renovar part del mobiliari antic i millorar les condicions dels espais i la reposició necessària per substitució del mobiliari que s’ha fet malbé pel pas del temps. Donada la seva susceptibilitat d’utilització o aprofitament separat per raó de la diferent tipologia de material es proposa dividir el contracte en els següents lots: Lot 1: Mobiliari per a interior d’edificis Lot 2: Mobiliari per a actes i festes

43.364 €

Abierta 001_26001824

L’objecte del contracte és Subministrament mitjançant arrendament, de material d'infraestructures pel desenvolupament d'actes del Districte de Sants-Montjuïc, amb mesures de contractació pública sostenible.

212.544 €

Abierta 904839/26

Contracte administratiu de subministrament consistent en el subministrament del mobiliari d’oficina de l’edifici Z de l’Àrea Metropolitana

36.750 €

Abierta CS/2026031

L’objecte del contracte és el subministrament de 14 estands de fusta per la Fira de Nadal, d’acord amb les característiques indicades en el Plec de Prescripcions Tècniques

9.000 €

Abierta 2026/0012240

Subministraments de productes i material de neteja per a la Gerència de Serveis Residencials d’Estades Temporals i Respir de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots.

207.101 €

Abierta CU-2026-1430

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants i de prestatgeries cantilever destinats al'emmagatzematge d'obres d'art al magatzem de La Campana a executar durant el 2026

134.000 €

Abierta CU-2026-1417

Subministrament i muntatge de mobiliari a dos edificis del Departament de Cultura (l’Edifici Raval i el Palau Moja)a executar durant el 2026

408.978 €

Abierta CU-2026-1364

Subministrament i instal·lació de mobiliari fet a mida per als nous espais de treball de l'Arxiu Nacional de Calalunya a executar durant el 2026

89.430 €

Abierta CU-2026-1362

Subministrament i muntatge d'un sistema de pintes penjants per l'emmagatzematge d'obres d'art i altres elements similars amb destí l'Arxiu Nacional de Catalunya a executar durant el 2026

78.850 €

Abierta 3110-5793/2026

Aquest contracte té per objecte la realització i lloguer de la decoració ambiental dels carrers i places on se celebrarà la FIRAPASSIÓ, que inclou el transport, muntatge i desmuntatge del material decoratiu, d’acord amb el que estableix l’Informe de Necessitats i Plec de Prescripcions Tècniques (IN+PPT).

12.397 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Feliu de Llobregat

Abierta PACC2025000090

Contracte de subministrament i instal·lació per la renovació de l'enllumenat existent per tecnologia LED del Palau Municipal d'Esport Juan Carlos Navarro

43.080 €

Abierta PACC2025000090

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en el subministrament i obra (instal·lació) per a la renovació de l’enllumenat existent del Palau Municipal d'Esports Juan Carlos Navarro, a Sant Feliu de Llobregat, mitjançant tecnologia LED, d’acord amb les especificacions tècniques definides en el corresponent Plec de prescripcions tècniques.

43.080 €

Abierta PACC2026000045

Contractació d'obres del Projecte Executiu de reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat

182.914 €

Abierta PACC2026000045

L’objecte del contracte que es proposa efectuar consisteix en l’execució de les obres descrites al Projecte executiu de Reurbanització del passatge Vilafranca.(exp OORD2026000003) L’objecte del projecte és la reurbanització del passatge Vilafranca de Sant Feliu de Llobregat. L’actuació té el seu origen en un procés participatiu realitzat amb el veïnat entre els mesos de març i juliol de 2025. El projecte consisteix en una millora de la urbanització del passatge, que actualment té un paviment de sauló, que afavoreix l’ús per part de gossos i en una millora de l’espai verd, especialment el que limita amb les plantes baixes dels habitatges. La proposta més votada consistia en pavimentar l’espai amb un paviment de llamborda i en uniformitzar el tractament dels parterres contigus a les plantes baixes, amb unes jardineres i plantació de vegetació arbustiva formant una tanca per protegir les visuals de les plantes baixes. Es mantenen les moreres i es millora la vegetació al voltant amb escossells més amplis i vegetació arbustiva i entapissant. El projecte també comprèn la renovació de l’enllumenat i del col·lector de clavegueram unitari fins al carrer Sant Josep, així com el soterrament d’un encreuament aeri d’una línia de telefonia. L’àmbit d’intervenció d’aquest projecte comprèn el passatge Vilafranca, entre el carrer Sant Josep i el passatge Comín; amb una superfície total de 872,90 m². Les obres que són objecte d’aquest contracte conviuran amb el mercat setmanal que es realitza els dilluns al carrer Sant Josep, entre els carrers Ramon i Cajal i Rupert Lladó. Per aquest motiu el carrer Sant Josep està tallat els dilluns des de les 7h fins les 16h. Totes les despeses associades als inputs anteriors s’hauran de tenir en compte en el moment de fer la oferta ja que seran a càrrec del contractista, sense dret a reclamació cap a l’Ajuntament.

182.914 €

Abierta PACC2026000046

Contractació d'obres per l'arranjament i millora de l'espai públic a Sant Feliu de Llobregat

495.756 €