Adjudicada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament en lloguer de generadors en funció de les necessitats sorgides arrel del desenvolupament d’activitats culturals, festives, socials, lúdiques, esportives i/o corporatives, promogudes per l’Ajuntament de Martorelles, on es requereixin dites dotacions. El contracte inclou el lloguers dels equips i materials descrits així com també la resta de despeses associades, incloses l’Assegurança Responsabilitat Civil; Entrega i recollida d'equips; Combustible per les hores establertes per a cada lot; Serveis de proveïment de combustible; Servei d'emergència 24 hores; i Projecte elèctric de legalització.

Expediente: 2026/1599

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Martorelles en Barcelona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 51112000. Adjudicado a SOLFESA, S.A.. Se recibieron 2 ofertas.

7.000
Presupuesto base
33.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
51112000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 16:52
Fecha límite
27 jul 2026, 17:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
SOLFESA, S.A.
NIF
A08757429
Importe
6.468
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Martorelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 27 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:22

Mismo sector y zona (51 en Barcelona)

Abierta 36/2026/1408

Prestació del servei de disseny tècnic, implantació temporal, muntatge, posada en servei, manteniment preventiu i correctiu, assistència tècnica, legalització, desmuntatge i retirada de les instal·lacions elèctriques necessàries per a la Fira del Gall i la Fira de Santa Llúcia, així com el muntatge, manteniment i desmuntatge de les instal·lacions temporals d’abastament i sanejament d’aigua de la Fira del Gall, amb aportació temporal dels equips i materials necessaris.

48.099 €

Abierta 2026AO0128AC

Es objeto del contrato la prestación de los servicios de soporte, por parte de empresas especializadas, a los montajes y desmontajes de los espectáculos, actos y similares que se lleven a cabo en los espacios gestionados por la Unidad Anillo Olímpico de Barcelona de Serveis Municipals, S.A.

209.000 €

Abierta 2026AO0119SU

Suministro, fabricación, transporte, montaje, instalación, conexión, programación, ensayos, pruebas de funcionamiento y puesta en servicio de un nuevo sistema de gradas telescópicas retráctiles motorizadas y las correspondientes butacas.

2.710.000 €

Abierta 2026PT0115AC

2026PT0115AC - Servei de lloguer pista de gel pel Parc d'Atraccions del Tibidabo

53.500 €

Formalizada 47557/2025

Subministrament, en règim de lloguer, d’equips de so i llum i maquinària escènica i audiovisual (amb inclusió de personal tècnic especialitzat) de mig format (categoria 2).

13.650 €

Formalizada 2024 3454

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comerç consistent en la licitació del contracte de serveis consistent en l’organització, la instal·lació i el servei de guàrdia per a incidències del cablejat elèctric de la XI edició del Parets Medieval.

16.573 €

Formalizada ICSOL-2026-24

VCG/PHB - Serveis corresponents als treballs de desviament de xarxa elèctrica existent al sector Rocarodona-Olvan, del municipi d'Olvan

37.599 €

En evaluacion SE290000CO2026040

Servei d’instal·lació i integració d’un sistema robotitzat integrat per a l’Escola Tècnica Superior d’Arquitectura del Vallès (ETSAV) de la Universitat Politècnica de Catalunya

75.000 €

Formalizada 601.2026.105

Serveis de baixa de la seu de l'Institut Municipal de Paissatge Urbà a l'avinguda Drassanes, 6 de la xarxa de telecomunicació de l'Ajuntament de Barcelona (Elements Xarxa Municipal)

3.028 €

En evaluacion 1527/2026

És objecte del present la contractació del servei de sonorització, il·luminació i vídeo a les activitats que organitzi l’Ajuntament de Santa Margarida de Montbui i la prestació de servei tècnics qualificats per a la cobertura i gestió dels actes que es realitzin a l’Espai de les Arts i del Coneixement Mont-Àgora o en aquells que siguin indicats com a espais d’activitat municipal, incloent-hi les principals activitats festives i/o culturals. Aquest contracte també inclou la sonorització, il·luminació i vídeo en les activitats en què s’hagi llogat les sales de Mont-Àgora a un tercer per part de la societat municipal Montbui Activa SL. Per a aquestes activitats organitzades per tercers, s’establirà un sistema de borsa d’hores màximes/any. En aquest cas, seran 800 anuals. En cada comanda caldrà establir les necessitats tècniques, valorant-se a 40 euros/hora per cada persona tècnica necessària per a la cobertura de les activitats. A més del que estigui disposat a les presents clàusules, regeix tot allò que estigui disposat a les característiques tècniques adjuntes, les quals es consideraran part del present document, podent els licitadors aportar altres solucions tècniques que considerin més favorables a l’objecte del contracte.

206.100 €

Más licitaciones de Ajuntament de Martorelles

Abierta 2026/2402

L’objecte del contracte és la prestació del Servei Municipal de Canguratge i Cures Puntuals a Domicili per a infants i adolescents de 0 a 16 anys residents a Martorelles, ampliable excepcionalment fins als 21 anys en situacions de discapacitat o diversitat funcional degudament acreditades. El servei s’emmarca en les actuacions finançades pel Pla Corresponsables impulsat pel Ministeri d’Igualtat i el Departament d’Igualtat i Feminisme de la Generalitat de Catalunya i té per finalitat facilitar la conciliació de la vida familiar, laboral, educativa i personal de les famílies, afavorir la corresponsabilitat en les cures, reduir les desigualtats de gènere derivades de la sobrecàrrega de les tasques de cura i garantir una atenció professional, segura i de qualitat als infants i adolescents. El contracte inclou:  Prestació directa de serveis de cura puntual a domicili.  Coordinació tècnica del servei.  Valoració i gestió de les demandes derivades pels Serveis Socials.  Cobertura ordinària i urgent.  Registre, seguiment i control d’activitat.  Elaboració d’informes i memòries.  Coordinació amb els Serveis Socials Bàsics.  Implementació dels protocols de protecció a la infància.  Accions de sensibilització en corresponsabilitat.

9.351 €

Abierta 2026/980

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un sistema de càmeres de control d’accés amb lectura de matrícules a diverses vies d’entrada del polígon industrial de Martorelles, connectades amb el servidors del propi Ajuntament. Les càmeres a instal·lar hauran d’incloure els següents elements: Càmeres d’ambient. Càmeres i sistema d’identificació de matrícules. Sistemes de monitoratge de les imatges i de les matrícules detectades. Sistema de comunicacions entre els sistemes de gestió i monitoratge, i les càmeres Així mateix, hauran de poder-se integrar amb l’actual sistema de càmeres de videovigilància existent a la població i permetre disposar d’un sistema que resulti ampliable en cas de noves instal·lacions.

57.851 €

Abierta 2026/3003

El contracte present té com a objecte la prestació del servei de control periòdic de plagues, d’acord amb els principis del control integrat de plagues.

25.980 €

Abierta 2026/1290

L’objecte del contracte són les obres de renovació del ferm del polígon industrial de Martorelles (Fase 1), per tal d’actualitzar l’estat de paviments esgotats, millorar la mobilitat i seguretat per vianants i vehicles i renovar la senyalització dels vials.

2.261.679 €

Abierta 2026/1290

Licitació del contracte de les obres de renovació del ferm del polígon industrial, Fase 1

2.261.679 €