Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament d’un vehicle policial 4x4, nou, amb transformació policial i equipament divers de dotació del vehicle, en la modalitat de renting, per a la Policia Local de Sant Esteve Sesrovires.

Expediente: 3045/2025

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires en Barcelona. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 34114200. Adjudicado el 23 ene 2026 a CRONORENT S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

74.400
Presupuesto base
89.280
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
34114200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:34
Fecha límite
11 nov 2025, 15:30
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
CRONORENT S.L.
NIF
B95701843
Importe
61.440
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 23 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:31

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires

Formalizada 3048/2024

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de reforma de l’àrea de jocs infantils de la Plaça Rosa Comajuncosa, de Sant Esteve Sesrovires. Les característiques d’aquest subministrament i instal·lació de jocs infantils per la renovació del parc, així com les condicions en que han de ser realitzades les obres, venen determinades en el PROJECTE EXECUTIU DE REFORMA DE LA PLAÇA ROSA COMAJUNCOSA DE SANT ESTEVE SESROVIRES.

161.940 €

Formalizada 1151/2025

És objecte del contracte l’execució de les obres del “Projecte tècnic executiu d`Instal·lació de plaques fotovoltaiques a Ajuntament i Policia Local, Camp de Futbol, Casal de la Gent Gran, Casal de Ca n’Amat, Local social de Vallserrat, Centre Cívic Escoles Velles i Llar d’infants la Ginesta ” promoguda per L’Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires. Aprovat definitivament en data 10 de maig de 2024.

521.316 €

Formalizada 3825/2023

L’objecte del contracte és la contractació d’un servei d’assessorament i gestió en matèria de comunicació per a l’Ajuntament de Sant Esteve Sesrovires.

29.752 €

Anulada 297/2025

Concessió de serveis d'explotació de màquines de venda automàtica de begudes i aliments als equipaments esportius

43.200 €

Desierta 297/2025

L'objecte del contracte és la concessió de serveis d'explotació de màquines de distribució automàtiques de begudes calentes, fredes i aliments al Complex Esportiu Municipal i al Pavelló Poliesportiu Municipal, integrant criteris de sostenibilitat mediambiental en els productes subministrats i en l'execució del servei.