Adjudicada Suministros

L'objecte del contracte és el subministrament d’un programa informàtic per a la gestió integral dels recursos humans de l’Ajuntament de Premià de Dalt, que permeti la gestió de la nòmina, el registre de personali d’un portal de l’empleat de l’Ajuntament de Premià de Dalt, així també d’un programa de control horari, en la modalitat servei al núvol (SaaS), incloent-hi la migració, la parametrització, la posta en marxa, la formació d’usuaris i el seu manteniment durant la vigència del contracte.

Expediente: X2026002503

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Premià de Dalt en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 35125200. Adjudicado a ATM GRUPO MAGGIOLI, S.L.. Se recibieron 2 ofertas.

138.570
Presupuesto base
166.284
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
35125200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2026, 14:08
Fecha límite
6 jun 2026, 01:59
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
ATM GRUPO MAGGIOLI, S.L.
NIF
B28798775
Importe
89.412
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Premià de Dalt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2026
Anuncio de Pliegos 3 jul 2026
Fin Plazo Presentación 6 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (35 en Barcelona)

Abierta 2026/980

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un sistema de càmeres de control d’accés amb lectura de matrícules a diverses vies d’entrada del polígon industrial de Martorelles, connectades amb el servidors del propi Ajuntament. Les càmeres a instal·lar hauran d’incloure els següents elements: Càmeres d’ambient. Càmeres i sistema d’identificació de matrícules. Sistemes de monitoratge de les imatges i de les matrícules detectades. Sistema de comunicacions entre els sistemes de gestió i monitoratge, i les càmeres Així mateix, hauran de poder-se integrar amb l’actual sistema de càmeres de videovigilància existent a la població i permetre disposar d’un sistema que resulti ampliable en cas de noves instal·lacions.

57.851 €

Abierta 2026/0022492

Subministrament d'equipaments per a la detecció de dispositius electrònics en entorns controlats de la Diputació de Barcelona

58.500 €

Abierta 2026/052 (49/2026/CONT)

Subministrament d'equips d'armilles antibales per la Policia Local de Granollers, d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

52.540 €

Abierta BCN-160/2026

Ampliación Seguridad Vallado Perimetral Del Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

139.244 €

Abierta SGT/2026/5

Este contrato tiene por objeto la adquisición de las piezas de uniformidad y accesorios para los agentes de la Policía Municipal de Sabadell. En el Pliego de Prescripciones Técnicas del contrato se detallan las características de las piezas de uniformidad y accesorios objeto del contrato.

445.682 €

Abierta BCN-172/2026

Suministro De Espumógeno

26.800 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

26.329 €

Abierta 2026/31403T

Contrato mixto de servicios y obras para la implantación y mantenimiento de un sistema integral de videovigilancia inteligente y análisis urbano de Seguridad para la ciudad de Badalona.

22.290.473 €

Abierta 001_26002251

subministrament del vestit de rescat tècnic i forestal i malles esportives per al personal del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvament (SPCPEIS)

754.100 €

Abierta 2026-0127-OSSB

Subministrament de roba de treball pel personal d’ATL • Pantalons • Camises • Bates laboratori • Caçadores

60.468 €

Más licitaciones de Ajuntament de Premià de Dalt