Adjudicada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament dels equips audiovisuals per la substitució o renovació d’equips actuals. El subministrament es farà a les instal·lacions del TecnoCampus.

Expediente: ES_LA0011122_2025_EXP_354

Contrato de suministros adjudicado por Fundació Tecnocampus Mataró-Maresme en Barcelona. Duración del contrato: 29 días. Categoría CPV 32321300. Adjudicado a ENFOCA SOLUCIONS AVC SL. Se recibieron 4 ofertas.

25.129
Presupuesto base
25.129
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
32321300
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:34
Fecha límite
21 nov 2025, 14:00
Duración
29 días

Adjudicación

Adjudicatario
ENFOCA SOLUCIONS AVC SL
NIF
B66671686
Importe
22.898
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Mismo sector y zona (32 en Barcelona)

Abierta 2025/0034354

Contracte mixt consistent en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament d’equips audiovisuals a l’auditori i dues sales de formació de l’Edifici Bogatell de la Diputació de Barcelona

138.124 €

Abierta CS/AH01/1101479153/26/PSS

Subministrament i instal·lació d’un sistema de trucada pacient-infermera a la planta 2a de l’Hospital General l’Hospital Universitari Vall d’Hebron

42.231 €

Abierta 2026/0012671.1

Subministrament sense instal·lació de vídeo projectors professionals amb alta resolució destinats a les exposicions, activitats culturals i instal·lacions audiovisuals de diferents espais del Centre de Cultura Contemporània de Barcelona (CCCB)

71.400 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €

Abierta 004_26000142

Contractació del subministrament, instal·lació i manteniment dels equips de radiotransmissió per a l'Institut Municipal de Parcs i Jardins de Barcelona, amb mesures de contractació sostenible.

33.368 €

Abierta CTN2600410

L’objecte del contracte és la contractació d’una empresa externa que s’encarregui de la prestació del servei de gestió i d’operació dels equips audiovisuals existents a l’edifici, així com, la coordinació, assistència tècnica, la compra o lloguer del material tècnic complementari, com també el muntatge i desmuntatge dels actes institucionals i/o rodes de premsa que es duguin a terme dins de l’edifici de l’Agència Catalana de l’Aigua, situat al carrer Provença 260 de Barcelona, durant el termini contractual

27.640 €

Abierta 2026-00150

Adquisición de Routers para la red 5G. Codigo expediente: 2026R320023. Ref. Servicio Contratación: 2026-00150

58.080 €

Abierta CONTRACTACIO-SUMIN/2026000043

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament de pantalles de les diferents pantalles i equips auxiliars definits al present Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, així com la seva instal·lació, posada en marxa i el manteniment durant els primers 4 anys a comptar des de la data de la posada en marxa.

155.666 €

Abierta CONTR/2026/0000000495

Subministrament i posada en servei deprotecció perimetral de R-Aeroport per a FGC Mobilitat (Ref: PR08/26)

140.000 €

Abierta 2026-16 ICN2

L'objecte d'aquest contracte és el subministrament de switches de xarxa amb la finalitat de substituir i/o ampliar la xarxa actual de l’ICN2

35.000 €

Más licitaciones de Fundació Tecnocampus Mataró-Maresme

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

CONTRATACIÓN DEL SERVICIO DE GESTIÓN INTEGRAL DE LA ADMINISTRACIÓN DE PERSONAL: CONTRATACIÓN, GESTIÓN DE NÓMINAS Y LIQUIDACIONES, IMPLANTACIÓN DE UN PORTAL DE LA PERSONA TRABAJADORA CON CONTROL HORARIO Y ASESORAMIENTO LABORAL PARA LA FUNDACIÓN TECNOCAMPUS MATARÓ-MARESME.

461.120 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_239

Prestación del servicio integral de administración de personal de la Fundación TecnoCampus Mataró-Maresme, incluyendo la gestión administrativa y laboral del personal, la elaboración de nóminas y liquidaciones, el asesoramiento jurídico-laboral especializado, así como el suministro, implantación, mantenimiento y evolución de una plataforma tecnológica integrada de gestión de personas que incorpore, como mínimo, un portal del empleado y un sistema de control horario.

209.600 €

Abierta ES_LA0011122_2026_EXP_103

Subministrament de material de pintura per les instal·lacions de Tecnocampus

15.757 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

CONTRACTACIÓ DELS SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ D’ACTIVITATS PRÀCTIQUES NÀUTIQUES AMB ALUMNAT DE LA FUNDACIÓ TECNOCAMPUS

48.000 €

En evaluacion ES_LA0011122_2026_EXP_215

Contracte de serveis per a la realització d'activitats pràctiques nàutiques dirigides a l'alumnat de les assignatures Esports Nàutics I i Esports Nàutics II del Grau en Ciències de l'Activitat Física i l'Esport (CAFE) de la Fundació TecnoCampus Mataró-Maresme, mitjançant l'ús d'instal·lacions nàutiques especialitzades i la posada a disposició dels recursos humans i materials necessaris per al desenvolupament de les activitats.

24.000 €