Formalizada Suministros

L?objecte del contracte és el subministrament del fons Bibliogràfic i Audiovisual necessari per al funcionament de les Biblioteques Municipals de Sabadell, dividit en dos lots: Lot 1Fons bibliogràfic i Lot 2 Fons audiovisual (novel·la, narrativa, poesia, teatre, infantil, juvenil assaig i idiomes), i audiovisual (CD, DVD).

Expediente: CLT/2025/543

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Sabadell en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 22113000. Adjudicado el 3 sep 2025 a Infobibliotecas SL. Se recibieron 3 ofertas.

39.018
Presupuesto base
124.857
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
22113000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:31
Fecha límite
21 jun 2025, 01:59
Duración
6 meses
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
Infobibliotecas SL
NIF
B95437810
Importe
36.538
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 jun 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 sep 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:31

Mismo sector y zona (22 en Barcelona)

Abierta 905268/26

Contracte administratiu de subministrament del material d’impremta de consum general de l’Àrea Metropolitana de Barcelona

27.716 €

Abierta AJT/43418/2026

(SU-14/2026) Contrato mixto de suministro y servicios para la producción gráfica, el manipulado, el transporte y entrega del material gráfico informativo y comunicacional del Ayuntamiento de Hospitalet de Llobregat.

493.613 €

Formalizada 2019/696/1408

Serveis de disseny gràfic i de maquetació-disseny periodístic de publicacions i campanyes institucionals

105.349 €

En evaluacion 074_26000159

El subministrament de fons bibliogràfic de novetats editorials per a les biblioteques de Barcelona, per als clubs de lectura i activitats de promoció de la lectura en català

48.077 €

Adjudicada BCN-168/2026

Renovacion Subscripción Tarifec Online Anual Del Año 2026

400 €

En evaluacion 12026/2026

Subministrament d'elements publicitaris per a les campanyes de comunicació (2 lots)

82.645 €

Formalizada 2024CO0261SUV07

L'objecte de la present licitació és el subministrament i les tasques complementàries d'impressió i personalització de targetes codificades d’un total de 2.000 persones treballadores de les diferents Unitats de BSM.

1.300 €

En evaluacion 8/2026

Subministrament dels elements i suports gràfics d’imatge corporativa i senyalització que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya requereix per a la celebració de la 59 edició del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges, així com d’altres accions que la Fundació duu a terme en el marc del Festival. Aquest subministrament inclou la producció, el muntatge, la instal·lació, la recol·locació, el manteniment, el desmuntatge, el transport i l’ emmagatzematge i/o eventual destrucció d’aquest material.

33.500 €

En evaluacion 2026/3352

Contractació mixta del servei de disseny i implementació d'una campanya de prevenció de residus comercial i del subministrament dels materials necessaris

47.579 €

Adjudicada EXI-2026-96

Encàrrec de sobres, carpetes i d'altres articles impresos amb concreció de condicions, mitjançant procediment derivat de Acord marc de material d'oficina (sobres, paper i derivats i articles impresos) (Exp. CCS-2024-5)

5.346 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OTU/2026/310

Servei de supervisió dels següents aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: LOT 1 SUPERVISIÓ DE LA SEGURETAT I SALUT EN LES TASQUES DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS. Supervisió del compliment de la normativa de seguretat i salut durant l?execució de les tasques de manteniment LOT 2 SUPERVISIÓ DE LA PREVENCIÓ DE LA LEGIONEL·LOSI EN ELS REGS AERIS DELS ESPAIS VERDS I EN LES FONTS ORNAMENTALS : Supervisió del compliment de la normativa de control i prevenció de la legionel·losi en els espais amb reg aeri i en les fonts ornamentals de la ciutat de Sabadell LOT 3 SUPERVISIÓ DEL CONTROL DEL RISC DE L'ARBRAT: Supervisió de compliment del Protocol d'avaluació i control del risc de l'arbrat LOT 4 SUPERVISIÓ DE LA GESTIÓ INTEGRAL DE PLAGUES DELS ESPAIS VERDS: Supervisió del compliment de la normativa en relació a la Gestió Integrada de Plagues i a l'ús dels productes fitosanitaris. Registre dels tractaments fitosanitaris

98.279 €

Abierta TNE/2026/24

L'objecte del contracte és la realització d'inspeccions als establiments industrials i l'anàlisi de la qualitat dels seus abocaments d'aigües residuals, el control de la qualitat de l'aigua d'entrada i de sortida de les depuradores de Sabadell i la de l'aigua dels rius per controlar l'impacte dels possibles abocaments al medi

100.111 €

Abierta SGT/2026/7

El contrato tiene por objeto el suministro e instalación de cámaras de videovigilancia en la ciudad de Sabadell, a la vía publica. Se tendrá que realizar de conformidad con el "Proyecto Suministro e instalación de cámaras de videovigilancia Modificado" aprobado por la Junta de Gobierno Local, en sesión ordinaria, el 23 de marzo de 2026.

242.448 €

Abierta URB/2026/24

333/2026 Projecte executiu de les obres de reforma del carrer de l'Alcalde Ribé

693.246 €

Abierta OBM/2026/37

332/2026 Projecte de sala d'estudi i lectura en autoservei a la Biblioteca Vapor Badia

486.368 €