Formalizada Suministros

L'objecte del contracte és el subministrament de tallafocs i subscripcions de seguretat per a les oficines de BASE per poder implementar l’SD-WAN, de conformitat amb les característiques que s'especifiquen en el plec de prescripcions tècniques.

Expediente: 2026/1-GEC

Contrato de suministros formalizado por BASE-Gestió d'Ingressos en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 32420000. Adjudicado el 4 ago 2026 a DAGRAM TI. Se recibieron 10 ofertas.

92.731
Presupuesto base
92.731
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
32420000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:26
Fecha límite
19 mar 2026, 00:59
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
DAGRAM TI
NIF
B66177999
Importe
61.944
Ofertas recibidas
10

Documentos

(2)

Organismo contratante

BASE-Gestió d'Ingressos

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 19 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (32 en Tarragona)

Formalizada 8004330008-2026-0007353

L’objecte d’aquest contracte és el suport de la plataforma de gestió de l’ampla de banda dels circuits d’accés a Internet de la Diputació de Tarragona.

53.500 €

En evaluacion 2026-13

Subministrament mitjançant arrendament d’emissores de ràdio compatibles amb la xarxa RESCAT, 20 terminals portàtils i 1 terminal fix, els seus accessoris i el seu manteniment

22.320 €

En evaluacion 2026/430301

Sustitución de instalación de equipo audiovisual en el aula de formación del edificio sede la Dirección Provincial de la TGSS de Tarragona.

13.223 €

Adjudicada 4304450006-2026-0002375

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa dels sistemes audiovisuals de l’auditori de la Casa de Cultura de la Sénia, amb la finalitat de modernitzar i millorar les condicions tècniques de l’equipament, adequant-lo als estàndards actuals de qualitat, seguretat i funcionalitat. La prestació inclou la dotació d’equipament nou, la seva integració amb els sistemes existents que es mantinguin en servei, així com totes aquelles actuacions necessàries per garantir el correcte funcionament del conjunt de la instal·lació.

94.490 €

Formalizada 8004330008-2026-0001447

L’objecte del contracte serà la contractació de la subscripció del manteniment del sistema de vídeo-actes instal·lat a la Diputació de Tarragona.

7.000 €

Formalizada SE0025/26

Contracte basat per al subministrament d’equipament audiovisual per a l’aulari del nou edifici de la Facultat de Ciències de l’Educació i Psicologia (BAM SU 25/26) (AM CSUC 46/23)

199.235 €

Formalizada GCON2026000013

Subministrament, instal·lació, configuració, integració, proves i posada en servei de dues càmeres de lectura automàtica de matrícules destinades a substituir dos equips existents a la zona de l’illa de vianants del Vendrell, mantenint les mateixes prestacions tècniques, funcionals i operatives que les actualment en servei i garantint la compatibilitat i continuïtat amb el sistema municipal de control d’accessos i d’acord amb els requisits tècnics i funcionals que s’indiquen en el plec tècnic. Subministrament i instal·lació configuració, integració, proves i posada en servei d’una càmera de vigilància interior a la Biblioteca Municipal, destinada a reforçar la seguretat i el control d’accessos de l’equipament, integrant-se en el sistema municipal de videovigilància existent d’acord amb els requisits tècnics i funcionals que s’indiquen en el plec tècnic.

15.620 €

Formalizada CE-SDA SU 22/26

Subministrament de l’equipament necessari per donar els serveis de DNS i DHCP a la xarxa de la URV situat a l'edifici del Rectorat.També s'ha de contemplar el subministrament d'altres elements (com ara cables, connectors,..) que són indispensables per assegurar la posada en marxa dels equips i el seu funcionament correcte. (CE-SDA SU 22/26)(SDA CSUC 24/09 categoria 2)

123.950 €

Formalizada 2025-TUR-C0204-000003

Subministrament i serveis per a l'execució d'una instal·lació a l'Església de Sant Domènec de Tortosa, dins del Pla de Recuperació i Resiliència, finançat pels Fons Next Generation EU (C14.I1.2)

115.426 €

En evaluacion 207/2025

L’objecte del present contracte és disposar d’un contractista amb els mitjans tècnics i humans necessaris per executar, a preu tancat, el servei d’implementació per a la millora de la comunicació troncal via radioenllaç de microones, en banda llicenciada, entre la Central de Control i Comandament (PCC) i l’ETAP (EB1) del Consorci d’Aigües de Tarragona (CAT). Aquesta millora es materialitza mitjançant la renovació dels radioenllaços troncals PCC–EB2– Perelló–ETAP per equips tot-exterior Ceragon IP-50CX (o equivalents) en banda llicenciada de 13 GHz i canal de 28 MHz, configurats en 1+1 HSB SP, amb una capacitat útil mínima de 300 Mbps per vano, i la substitució dels switchos de troncal especificats al Plec de Prescripcions Tècniques (d’ara endavant PPT) per equips industrials ComNet CNXE2GE2TX8MSPOE o equivalents.

98.000 €

Más licitaciones de BASE-Gestió d'Ingressos

Abierta 1-2026/58-GEC

L’objecte del contracte és el manteniment dels productes Palo Alto Networks, concretament: - Renovació dels crèdits d’ús de les màquines virtuals, les subscripcions de suport de la seguretat perimetral del CPD extern al cloud privat. - Renovació de les subscripcions i suport dels firewalls físics del CPD que té BASE-Gestió d’Ingressos a l’Edifici Síntesi. - L’actualització de l’eina de gestió i anàlisis de dades Panorama, utilitzada per els tècnics de Serveis Informàtics de BASE-Gestió d’Ingressos per a la visualització, tractament i explotació de dades. Aquesta eina és essencial per garantir la continuïtat, seguretat i estabilitat de la infraestructura de xarxa corporativa, especialment en entorns amb múltiples tallafocs Palo Alto distribuïts de conformitat amb les especificacions tècniques que consten en els plecs.

49.721 €

Abierta 1-2026/58-GEC

Manteniment dels productes Palo Alto Networks (Exp. 1-2026/58-GEC)

49.721 €

Abierta 1-2026/57-GEC

Suport a la base de dades Informix (1-2026/57-GEC)

49.330 €

Abierta 1-2026/57-GEC

Servei de suport 24x7 destinat a garantir el correcte funcionament, la disponibilitat i la consistència de la base de dades Informix instal·lat al Centre de Processament de Dades de BASE-Gestió d’Ingressos. La contractació d’aquest servei suport inclou tant el manteniment correctiu, com el preventiu i l’evolutiu. El servei de suport a contractar ha de donar resposta a les següents necessitats: • Vetllar per la disponibilitat i el rendiment del sistema gestor de bases de dades Informix. • Gestionar l’operativa bàsica dels diferents entorns de bases de dades de BASE (incloent entorns de DESenvolupament, PREproducció, PROducció i PROduccióDR): - Gestió de les bases de dades - Aturada / Parada de serveis de les base de dades - Gestió i control de la capa d’emmagatzematge (espai, nivell de creixement, comportament, etc.) • Disposar d’informació sobre actualitzacions, certificacions i suport de versions. • Gestionar els pegats de sistema i programari. • Realitzar revisions periòdiques dels sistemes més crítics. • Seguir l’evolució dels procediments d’operació. • Disposar de suport especial, davant de problemes de producte, en determinats sistemes crítics. Cal disposar d’un pla de suport que serveixi com a base per a la planificació i gestió d’aquestes activitats. Aquest pla serà revisat conjuntament amb els responsables tècnics de BASE de forma periòdica i s’ha d’entregar en format electrònic. Aquesta contractació es realitza de manera alineada amb els objectius de desenvolupament sostenible, com pot ser, el consum responsable de conformitat amb l’ODS 7 d’Energia neta i assequible, així com l’objectiu de desenvolupament sostenible 8 que fa referència al treball digne i creixement econòmicd’aquesta manera l’execució del conctracte exigeix el compliment estricte de les condicions laborals i salarials del conveni col·lectiu sectorial aplicable, fomentant l'estabilitat de l'equip tècnic adscrit per garantir la qualitat i continuïtat del servei.

49.330 €

Abierta 1-2026/56-GEC

Servei d'adaptació dels programes desenvolupats en 4GL per un futur canvi tecnològic (Exp. 1-2026/56-GEC)

118.438 €