Formalizada Suministros

L’objecte del contracte és el subministrament de pintures i productes químics derivats per al Centre Especial de Treball Tramuntana per poder donar el servei de senyalització viària que gestionen les brigades SIMU del Centre Tramuntana. Aquests articles han de satisfer les necessitats i complir amb els requisits mínims, i que el seu rendiment sigui l’adequat per als tipus d’accions de manteniment i/o nova senyalització requerits. L’adjudicatari del contracte s’obliga a lliurar, de forma successiva i prèvia ordre de comanda emesa pel Centre Tramuntana, les pintures i productes químics derivats que es detallen en l’annex 1 del Plec de Clàusules Administratives Particulars i pels preus unitaris contemplats en el contracte que a l’efecte se subscrigui. La quantitat de cadascun dels articles serà depenent de les necessitats del personal del Centre Tramuntana durant la vigència del contracte. Les característiques dels productes a subministrar es troba detallada al PPT.

Expediente: 6882/2025

Contrato de suministros formalizado por Consell Comarcal del Baix Empordà en Girona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 44810000. Adjudicado el 1 abr 2026 a HIPER DECORACIÓ. Se recibieron 2 ofertas.

10.000
Presupuesto base
22.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
44810000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:40
Fecha límite
12 feb 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
HIPER DECORACIÓ
NIF
A17080177
Importe
10.000
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 12 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 abr 2026, 06:22

Mismo sector y zona (44 en Girona)

Abierta e-02.08.05.1428 5/2026

el subministrament, la incorporació i el muntatge d’una porta doble vidriera de control amb targes laterals i una porta de seguretat de les mateixes dimensions, juntament amb una finestra protegida per al pas de documents al vestíbul de l’edifici de la Torre illa com a seu de la comissaria de la policia local de Ripoll.

36.390 €

Abierta 2026043455

Contracte mixt de subministrament i serveis del lloguer de mòduls prefabricats per a diferents espais durant les Fires de Sant Narcís 2026

22.949 €

En evaluacion 2026030540

L’objecte del contracte és el subministrament de material, eines i utillatges de ferreteria que consten a l’Annex A - Llista de materials de ferreteria del Plec de prescripcions tècniques (PPT) i aquells altres de la mateixa naturalesa per ser utilitzats per part de l’Ajuntament de Girona en el manteniment (preventiu i correctiu) i reparacions d’equipaments municipals i dels elements estructurals i de mobiliari urbà en el domini públic municipal, així com en l’elaboració dels projectes florals que s’exposen durant la mostra “Girona, Temps de Flors”.

216.240 €

Formalizada CONTR/2026/0000000058

Suministro e instalación de componentes del sistema de nieve producida de las estaciones de montaña de Vallter (NS29/26)

467.700 €

Formalizada CONTR/2026/0000000063

Subministrament de components per a la reparació de la xarxa de neu produïda a l'estació de muntanya de Vallter (ref. NS24/26)

37.544 €

Formalizada CONTR/2026/0000000057-058

Suministro e instalación de componentes del sistema de nieve producida de las estaciones de montaña Vall de Nuria y Vallter (ref. NS29/26)

919.700 €

Desierta X2026001102

Aquest contracte té com objecte la fabricació i el subministrament de quatre contenidors de caixa oberta lleugera, de 25 m3, per a la recollida de residus de la deixalleria del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

19.880 €

Desierta X2026000751

La planta de Compostatge de la Garrotxa està construïda molt a prop de nuclis residencials, per aquest motiu disposa de sistemes per evitar que les fortes olors provocades pel procés de tractament de lixiviats surtin a l'exterior. Un d’aquests sistemes és el tractament químic, format per dues torres en les quals es renten els gasos, una de les quals conté una solució àcida, amb àcid sulfúric H2SO4 98% guardat en un dipòsit a l’exterior de la planta. Arran del resultat desfavorable obtingut en la inspecció periòdica dels tancs de reactius efectuada el 18 de febrer de 2026, realitzada per l’Organisme de Control Autoritzat (OCA) Bureau Veritas, la qual es duu a terme amb una periodicitat quinquennal d’acord amb la normativa d'aplicació en matèria d’emmagatzematge de productes químics, es van detectar deficiències que impedeixen garantir les condicions òptimes de seguretat, motiu pel qual no es va superar satisfactòriament la revisió reglamentària. L’àcid sulfúric és un element crític pel correcte funcionament del sistema de desodorització i si no funciona correctament, pot provocar emissions odoríferes i com a conseqüència grans afectacions en la qualitat ambiental de l’entorn i la convivència amb el veïnat, per la qual cosa es fa imprescindible el subministrament i posada en marxa del dipòsit d’àcid sulfúric al sistema de tractament de gasos de la planta de compostatge de la Garrotxa, el qual constitueix l’objecte del present contracte.

17.588 €

Formalizada X2026000424

Contracte mixt de subministrament del sistema de control d'accés amb panys intel·ligents electrònics iLOQ i el manteniment de les llicències de software de gestió

3.508 €

Formalizada TSA0078147

Suministro de arquetas y tubos prefabricados para el proyecto de mejora y modernización de la red de distribución de la Comunidad de Regantes del Rec del Molí de Pals (Girona) (Nº Exp.: 23.P20 / ND-170203-EO-C24); y para el proyecto de modernización del regadío de la Comunidad de Regantes Presa de Colomers-Torroella de Montgrí (Girona) (Nº Exp.: 23.P21 / ND-170304-EO-C24).

175.522 €

Más licitaciones de Consell Comarcal del Baix Empordà

Adjudicada 3875/2026

Contractació basada en l’Acord marc de subministrament de llicències de Microsoft fet per Localret

4.656 €

Anulada 2885/2026

Contractació del subministrament d'equipament de protecció individual per la personal del Centre Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà

17.600 €

Desierta 2885/2026

L’objecte del contracte és el subministrament continuat d’equipament de protecció individual per al personal del Centre Ocupacional i Especial de Treball Tramuntana dependent del Consell Comarcal del Baix Empordà. Aquests articles han de satisfer les necessitats i complir amb els requisits mínims, i que el seu rendiment sigui l’adequat per als tipus de treball requerits. L’adjudicatari del contracte s’obliga a lliurar, de forma successiva i prèvia ordre de comanda emesa pel Centre Tramuntana, els articles d’equipament de protecció individual que es detallen en el “Annex 1: Material a subministrar” del Plec de Clàusules Administratives Particulars i pels preus unitaris contemplats en el contracte que a l’efecte se subscrigui. La quantitat de cadascun dels articles serà depenent de les necessitats del personal del Centre Tramuntana durant la vigència del contracte. Les característiques dels productes a subministrar es troba detallada al PPT.

8.000 €

Formalizada 1634/2026

Contratación del servicio de transporte adaptado Rutas: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

140.466 €

Formalizada 1634/2026

Contractació del servei de transport adaptat Rutes: Girona, Palamós, Calonge i Torroella

309.024 €