Abierta 15 sep 2026 (13d 7h) Suministros

L'objecte del contracte és el subministrament de material de marxandatge corporatiu personalitzat, incloses les operacions accessòries d'impressió o gravat, preparació de mostres, embalatge, transport i lliurament. La prestació principal i econòmicament predominant és el subministrament; les tasques de personalització tenen caràcter accessori

Expediente: 119/2026

Contrato de suministros publicado por Consorci d'Aigües de Tarragona en Tarragona. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 39294100. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

31.950
Presupuesto base
41.535
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39294100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 10:04
Fecha límite
15 sep 2026, 13:00 (13d 7h)
Duración
6 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 13 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (39 en Tarragona)

Abierta 10271/2026

Subministrament i col·locació de lones per a ombres, compresos a la memòria valorada per a la intervenció a la llar d'infants" les Vimeteres" per a la construcció de pèrgoles

34.871 €

Abierta Compres Exp. 2024/5-G625

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) pel subministrament de mobiliari i equipament divers per a l’Ajuntament de Tarragona

En evaluacion P0188Y266

Suministro de nueve (9) carpas plegables serigrafiadas, destinadas a su utilización en dispositivos operativos y eventos en el exterior de la Comandancia de la Guardia Civil de Tarragona, con el fin de garantizar condiciones adecuadas de operatividad, protección y seguridad frente a condiciones meteorológicas adversas

20.408 €

Formalizada CS/AH07/1101473601/26/PNSP

Subministrament de 6 ventiladors per reparar 2 refredadores de clima HUTVC

22.114 €

Adjudicada REU-72/2026

Suministro De Electrodomésticos Para El Colectivo Toam

115 €

En evaluacion X2026016344

Subministrament i l’execució de les obres descrites en el Projecte Bàsic i Executiu per a la renovació de la gespa artificial i obres complementàries al Camp de Futbol núm. 1 i 2 de la Zona Esportiva Municipal de Cambrils

383.290 €

Adjudicada 361.2026.G626

Subministrament de petits electrodomèstics per residències artístiques del departament de Cultura.

610 €

En evaluacion CONSUB-0172/2026

La instal·lació de l’espai d’acollida temporal per a gats de colònia està ubicada al Carrer Cervera, 6 i s’està construint amb l'objectiu d'albergar gats procedents de les colònies municipals de manera temporal. En cap cas es pretén utilitzar per albergar gats ferals de manera permanent. La finalitat d’aquest contracte és garantir l’equipament i mobiliari necessari per posar en funcionament les instal·lacions i garantir el benestar dels gats que s’hi allotgin, així com per a habilitar els diferents espais de treball de l’espai i cobrir altres despeses derivades dels animals de companyia del municipi de Reus a via pública, com són l’alimentació per als gats de colònia, l’aprovisionament de refugi per a aquests i la identificació de les colònies per tal d’informar a la ciutadania sobre les colònies i protegir els individus que les conformen i els seus espais i altres necessitats derivades de les competències municipals en matèria de benestar animal com la identificació dels espais adients per dur a terme les necessitats dels animals de companyia en espais públics.

29.331 €

Adjudicada 216.2026.G626-P2

Subministrament i instal·lació de diferents tipus d’estors per a diverses dependències municipals, incloent en alguns casos la desinstal·lació i retirada d’estors vell que poden comportar actuacions a la paret prèvies a la nova instal·lació.

10.035 €

En evaluacion 30/2026-ORH

Servicios de mantenimiento de maquinaria y vehículos, servicio de revisión y mantenimiento de los extintores de los vehículos de la flota de CEMSSA, y suministro de consumibles, piezas de repuesto y productos para vehículos y taller de CEMSSA.

207.123 €