Adjudicada Suministros

L'objecte del contracte és el subministrament de l'equipament cardiovascular i muscular per equipar el gimnàs, que haurà de ser lliurat a l'equipament pel qual està destinat, incloent en el preu el servei de transport, el muntatge i instal.lació.

Expediente: 247/2026

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de La Pobla de Lillet. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 37442000. Adjudicado a SALTER SPORT, SA. Se recibieron 2 ofertas.

23.316
Presupuesto base
23.316
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
37442000
Publicación
26 may 2026, 14:04
Fecha límite
10 jun 2026, 01:59
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
SALTER SPORT, SA
NIF
A58112590
Importe
21.202
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación 10 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de La Pobla de Lillet