Abierta 16 sep 2026 (15d 18h) Suministros

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

Expediente: 2913/2026

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Vallirana en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 15981000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 16 sep 2026.

19.721
Presupuesto base
47.331
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
15981000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026
Fecha límite
16 sep 2026, 23:59 (15d 18h)
Duración
2 años

Organismo contratante

Ajuntament de Vallirana

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 16 sep 2026
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (15 en Barcelona)

Abierta QSA-16/2026

Suministro De Garrafas De Agua Potable Para El Aeropuerto De Sabadell

2.520 €

Abierta 2026/93

Suministro de pienso para los animales de los estabularios de los Centros Científicos y Tecnológicos de la Universidad de Barcelona (CCiTUB). Este contrato comprende todos los productos que se describen en el Pliego de Prescripciones Técnicas (en adelante PPT), con las especificaciones y características técnicas que se detallan en el mismo, y que son los que se relacionan a continuación: Pienso de mantenimiento para rata-ratón. Pienso de mantenimiento para rata-ratón irradiado. Pienso de cría para rata-ratón. Pienso para conejo. Pienso para cerdo. Forma parte del objeto del contrato el transporte, la entrega del producto, la retirada de los elementos necesarios para el transporte y el embalaje, y la colocación en los almacenes del producto en los distintos estabularios de los CCiTUB.

330.370 €

Abierta 2026/LIC/0059

Suministro de atenciones de carácter social para EGARSAT, Mutua Colaboradora con la Seguridad Social Nº 276.

53.294 €

Abierta 01020103a/2025/19

Concessió d'espais disponibles i de la gestió del Mercat Municipal La Sínia, Sant Pere de Ribes.

329 €

Formalizada 2023 3640

L’objecte del contracte és l’adquisició d’aproximadament 360 cistelles de Nadal per a tot el personal municipal, de l’Ajuntament de Parets del Vallès.

3.234 €

En evaluacion 15013983

Producció i subministrament obsequi promocional SiTT de Transports de Barcelona, S.A.; Projectes i Serveis de Mobilitat, S.A. i Transports Metropolitans de Barcelona, S.L. (en conjunt, TMB)

49.200 €

En evaluacion CONT2600074

Concessió administrativa de l’ús privatiu de les parades 1,4,5,7 i 9 destinades a l’activitat de venda dels articles que consten a la taula exposada a continuació, i el magatzem respectiu que s’ubica en la planta soterrani del Mercat Municipal de Castellar del Vallès destinades ala venda de queviures, altres especialitats, productes dietètics i d’herbolari, altres especialitats, pesca salada, olives i conserves. S’entén la venda d’una especialitat concreta d’alimentació, present o no en les altres denominacions de les parades situades a la planta de vendes del mercat que consten relacionades en l’article 52 del Reglament municipal del mercat. Els establiments a concedir són uns espais comercials destinats a la venda d’articles, els quals són compatibles amb les denominacions que consten en el Reglament municipal del mercat

15.316 €

En evaluacion X2026004385

Subministrament de caramels i figures de xocolata per a la cavalcada de Reis de l’Ajuntament de Palafolls, de conformitat amb allò establert en el Plec de clàusules administratives particulars i les especificacions tècniques determinades al Plec de prescripcions tècniques particulars que l’acompanya.

3.636 €

Adjudicada X2026000014

Homologación de proveedores para el suministro de productos de alimentación e higiene, con medidas de contratación pública sostenible, para la guardería municipal el Patufet de Sant Quirze del Vallès

201.598 €

En evaluacion 14/2026/eCONT

Subministrament d’aigua mineral natural o de brollador envasada en diversos formats, amb criteris de sostenibilitat ambiental associats al seu transport i distribució.

89.354 €

Más licitaciones de Ajuntament de Vallirana