En evaluacion Servicios

L’objecte del contracte és el servei per a la realització del taller d’estudi assistit (TEA) de primària i secundària dins el marc del Pla Educatiu d’Entorn d’Olot, segons informe i memòria de necessitats emès pels serveis tècnics de l’àrea de Cultura i Educació de l’Ajuntament d’Olot.

Expediente: CCS12026000051

Contrato de servicios en evaluación por Ajuntament d'Olot en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 80100000.

78.280
Presupuesto base
156.560
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80100000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
24 jul 2026, 16:03
Fecha límite
10 ago 2026, 16:00
Duración
1 año

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 jul 2026
Anuncio de Pliegos 24 jul 2026
Fin Plazo Presentación 10 ago 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 06:23

Mismo sector y zona (80 en Girona)

Abierta X2026000237

Contractació de la concessió del servei públic llar d'infants municipal El Tractoret, mitjançant procediment obert amb una pluralitat de criteris d'adjudicació

141.210 €

Abierta 2026F035000031-1

És objecte del present plec la contractació promoguda per l’Ajuntament de Salt del servei consistent en realitzar el servei d’ensenyament de talla de pedra i escultura de l’Escola Municipal de Belles Arts de l’Ajuntament de Salt. Al llarg del curs es realitzaran diferents càpsules de coneixement i en cadascuna de les quals s’aprofundirà en una tècnica concreta a partir de la realització pràctica de diferents peces. Els usuaris participaran activament en cadascuna de les fases del curs, aproximació a les diferents tècniques i materials, pràctiques artístiques, etc.

18.000 €

Abierta COBS2026/047

Servei de tallers de suport i acompanyament educatiu, i els tallers d’immersió lingüística, a l’alumnat d’educació primària i secundària, del Pla Educatiu d’Entorn de Sant Feliu de Guíxols, d'acord amb el descrit en el Plec de prescripcions tècniques.

19.050 €

En evaluacion 229484D

Concessió del servei de l'escola de música i dansa de Torroella de Montgrí

234.307 €

En evaluacion COBS2026/059

L’objecte del contracte és la prestació del servei de gestió de la Unitat d'Escolarització Compartida (UEC) pel curs escolar 2026-2027, adreçat a l'alumnat del segon cicle de l'educació secundària obligatòria (ESO) en risc d'abandonament escolar prematur i/o d'altres situacions que dificulten la seva adaptació al medi escolar.

45.406 €

En evaluacion 2026F035000028-1

Servei de monitoratge per a l'acollida matinal a les Escoles d'Educació Infantil i Primària de titularitat pública de Salt

41.967 €

Adjudicada 2026/ETSAE0327/00004737E

Servicio de impartición del curso de "conducción de vehículos clase C+E profesionalizado" en el acuartelamiento General Álvarez de Castro

26.500 €

Anulada 17/2026

Talleres robotica, programación y STEAM, de acuerdo con el PPT, configurado en tres tipos de talleres

63.142 €

En evaluacion 2026/7817

Servei per a la realització d'activitats complementàries específiques de l'Educació Secundària Obligatòria, adreçades a l'alumnat amb necessitats educatives específiques derivades de la inadaptació al medi escolar, en unitats d'escolarització compartida (UEC).

99.300 €

En evaluacion X2026000213

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de gestió integral de la Llar d'Infants Municipal «Les Bombolles» de Verges, situada al carrer Padró núm. 1, incloent el servei educatiu d'escolarització dels infants de 0 a 3 anys, el servei de menjador, el servei d'acollida matinal, la conservació ordinària de les instal·lacions, la recaptació de les tarifes dels serveis complementaris i la resta de prestacions descrites al Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

91.020 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot