Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és el servei és la prestació del servei d’assistència tècnica especialitzada per al disseny, desenvolupament metodològic, definició gràfica, implementació pilot i suport a la difusió inicial del Segell Municipal de Qualitat del Comerç Local de Santa Perpètua de Mogoda, en el marc del “Projecte de Qualitat i Reactivació del Comerç Urbà” i del recurs Suport al Comerç Urbà del Catàleg de Serveis 2024-2027 de la Diputació de Barcelona. En concret, el contracte comprèn: • el disseny conceptual del segell i la definició dels seus objectius estratègics, àmbits d’avaluació i proposta de valor; • la definició dels criteris objectius d’avaluació, dels indicadors verificables i del sistema de puntuació i acreditació; • l’elaboració del manual operatiu complet del segell (criteris, indicadors, procés d’adhesió, concessió, renovació, seguiment i retirada); • el disseny de les eines tècniques d’avaluació (grilles, checklists, fitxes de diagnosi, instruments d’autoavaluació i plantilles d’informe); • el disseny gràfic del Segell de Qualitat, incloent el logotip, la identitat visual, les aplicacions físiques i digitals i el manual bàsic d’ús de marca; • la producció i subministrament dels materials físics i digitals necessaris per a la implantació i difusió inicial del segell, incloent: - impressió de 100 vinils adhesius identificatius per als establiments acreditats - impressió de 200 flyers informatius - impressió de 100 cartells A3 promocionals - producció d’un vídeo promocional d’aproximadament 30 segons adaptat a xarxes socials i canals digitals municipals - disseny de materials digitals complementaris per a la difusió institucional; • la implementació d’una prova pilot amb un mínim de 10 establiments comercials del municipi, que permeti validar la metodologia en condicions reals; • i la redacció d’un informe final de resultats, ajustos metodològics i proposta de desplegament futur del segell a escala municipal.

Expediente: 2026/6881V

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda en Barcelona. Duración del contrato: 7 meses. Categoría CPV 79411100. Adjudicado el 15 jul 2026 a Consultcat Consultoria i Formació SLU. Se recibieron 4 ofertas.

8.815
Presupuesto base
8.815
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
79411100
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 16:04
Fecha límite
13 jun 2026, 01:59
Duración
7 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Consultcat Consultoria i Formació SLU
NIF
B66865445
Importe
7.360
Ofertas recibidas
4

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación 13 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (79 en Barcelona)

Abierta 3215/2026: CT/SV-15/26

1. L’objecte del contracte és la prestació dels serveis de disseny gràfic, conceptualització i desenvolupament de campanyes institucionals, maquetació, adaptació de peces i suports de comunicació a diferents formats impresos i digitals, generació i revisió de continguts gràfics, redacció de textos breus o frases publicitàries, elaboració d’il·lustracions, infografies i retocs fotogràfics, així com la preparació i lliurament de les arts finals i dels arxius oberts i editables corresponents, d’acord amb la identitat corporativa i les directrius de l’Ajuntament de Tiana.

37.000 €

Abierta 62-26

Servicios de diseño, coordinación y ejecución de un programa de mentoría y mejora competencial para mujeres de la IT Academy, orientado al empoderamiento y a la inserción laboral (Exp. 62-26).

116.189 €

Abierta AJT/12160/2023

Servei per l'assessorament i manteniment del sistema de gestió de qualitat (SGC) ISO 9001 a l'àrea Ciutat Transformadora

37.400 €

Abierta X2026000300

Servei de producció, subministrament i col.locació/retirada de suports publicitaris per als esdeveniments que es realitzin al Centre d'Activitats gestionat per La Farga, GEM,S.A.

51.000 €

Abierta 2026/3099

Contracte del servei d’organització d’activitats i lloguer d’infraestructures i serveis de la Festa Gastronòmica de la Coca de Llavaneres

32.939 €

Abierta 2026/35128E

Contracte de serveis per l'organització de la "4a Trobada d'entitats regionals de Badalona".

96.114 €

Abierta 20/2026/P2CONTR

L’objecte del contracte és la prestació de serveis professionals d'assessorament jurídic, representació i defensa jurídica especialitzada en matèria corresponent a l’àmbit administratiu i tributari per part de professionals jurídics col·legiats, inclosa tant la representació lletrada com la processal, d’acord amb l’establert en aquest plec i en el plec de prescripcions tècniques (PPT), llevat d’aquells supòsits en què, per la complexitat tècnica i la gravetat de l’assumpte, els serveis tècnics de l’Ajuntament considerin necessari un coneixement més especialitzat en la matèria.

69.550 €

Abierta 2026-61

Servei d’assessorament i suport al projecte de qualitat de la unitat d’hoteleria per a l’Hospital Clínic de Barcelona

28.109 €

Abierta 001_26003688

Contractació del servei de gestió de l'acte d'encesa de les llums de Nadal al districte de Sant Martí, amb mesures de contractació pública sostenible.

12.992 €

Abierta 2026000052

Servicios integrales de vigilancia control y soporte operativo a la seguridad municipal de Castelldefels

504.184 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda

Abierta 2026/8820R

Serveis de tallers, xerrades i activitats preventives del risc en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi.

39.744 €

Abierta 2026/8820R

És objecte d’aquest contracte la contractació del servei de tallers, xerrades i activitats preventives del risc: consum drogues, anticoncepció, assetjament escolar, trastorns de la conducta alimentària i altres, en el marc de promoció de la salut als centres d’ensenyament del municipi. S’adrecen als adolescents dels centres educatius públics i concertats del municipi de Santa Perpètua de Mogoda.

16.560 €

Abierta 2026/9781L

Servei de retirada de vehicles de la via

214.898 €

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta 2026/11354F

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

214.550 €