Abierta 15 sep 2026 (14d 18h) Otro tipo

L’objecte del contracte és el servei d’orientació i acompanyament a famílies de Santa Perpètua de Mogoda (d’ara endavant SOAF) és un servei de suport integral a les famílies per a la millora del seu benestar emocional i relacional, amb un ventall d’intervencions que van des de la prevenció fins al tractament més especialitzat. Aquest és un servei d’accés universal, de caràcter preventiu, i que s’integra en el Sistema català de Serveis socials com a servei complementari als equips de serveis socials.

Expediente: 2026/11354F

Contrato de contrato publicado por Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 85000000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

214.550
Presupuesto base
472.011
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
85000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 08:02
Fecha límite
15 sep 2026, 23:59 (14d 18h)
Duración
2 años

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026
Finaliza en 15 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (85 en Barcelona)

Abierta SGT/2026/1887

L'objecte de la contractació és la prestació dels serveis d'assistència veterinària integral i de perruqueria canina necessaris per garantir la salut, el benestar animal i la plena operativitat dels 5 gossos adscrits a l'Equip Caní de la Policia Municipal de Sabadell.

13.372 €

Abierta SEC 2025 135

Contractació del servei d’orientació per a joves (Enllaç)

81.959 €

Abierta 2026/0006896

Serveis relatiu a l’execució d’accions de sensibilització adreçades a la ciutadania en l’àmbit de la convivència i la diversitat, dividit en 2 lots

57.825 €

Abierta 001_26003126

La gestió integral del Sistema Integral Municipal d’Informació, Orientació, Dinamització i Assessorament per a Joves (SIMIODA)

2.800.947 €

Abierta SEC/2026/849

Servei de psicopedagogia i logopèdia període 2026-2028.

25.920 €

Abierta 2026000042

L'objecte del contracte és la prestació del servei de prevenció aliè de riscos laborals, en les especialitats de seguretat en el treball, vigilància de la salut i la Coordinació de l'Activitat Empresarial (CAE), així com, la col·laboració en formació de PRL i l'assistència en riscos psicosocials, higiene industrial i ergonomia sota la direcció, control i avaluació del Servei de Prevenció Propi (SPP) de l'Ajuntament de Castelldefels.

185.898 €

Abierta 001_26003356

Servei de suport a l'activitat i al funcionament de l'Estratègia municipal contra la soledat i del Pacte de Ciutat 2026-2030 mitjançant una secretaria tècnica.

178.086 €

Abierta CCM 1404-0013/2026

L’objecte d’aquest Acord Marc és la prestació del servei d’acompanyamenten el transport escolar, tant ordinari com adaptat, i amb nombre reduït d’usuaris que, amb caràcter general, s’han de desplaçar als Suports Intensius per a l'Escolarització Inclusiva (en endavant, SIEI), a les Unitats d’Escolarització Compartida (en endavant, UEC), a les Aules Integrals de Suport (en endavant, AIS), als Centres d’Educació Especial (en endavant, CEE) i/o als recursos especials d’educació que habiliti el Departament d’Educació i Formació Professional de la Generalitat de Catalunya a la comarca del Maresme.

305.637 €

Abierta 2026/003974

L’objecte del contracte compren la contractació d’un servei professional sòcio-educatiu per a la gestiódel servei d’allotjament temporal en situació d’urgència “Les Paüles”. El serveicontempla la incorporació de dos professionals que gestionaran la convivència en l’equipament, els plans educatius dels diferents usuaris/es i faran la coordinació amb els professionals dels serveis socials bàsics.

63.873 €

Abierta 2026/001989

El propósito de este contrato es el servicio de atención domiciliaria en el entorno habitual de residencia de personas en el municipio de Olesa de Montserrat, en los términos descritos en las especificaciones técnicas.

2.274.987 €

Más licitaciones de Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda