Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és el servei d’intermediació en matèria d’habitatge i el servei de prevenció, atenció i gestió de les situacions de pobresa energètica al municipi de Maçanet de la Selva, amb la finalitat de garantir el dret a l’habitatge i als subministraments bàsics de les persones i famílies en situació de vulnerabilitat social, d’acord amb les prescripcions que es detallen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars.

Expediente: X2025004894

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Maçanet de la Selva. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 85320000. Adjudicado el 12 feb 2026 a GESOCIN Mediación Social SL. Se recibieron 2 ofertas.

22.270
Presupuesto base
93.532
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
85320000
Publicación
4 mar 2026, 18:29
Fecha límite
12 ene 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
GESOCIN Mediación Social SL
NIF
B67409839
Importe
19.151
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 12 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:29

Más licitaciones de Ajuntament de Maçanet de la Selva