Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és el servei d’impressió, maquetació i muntatge de la revista municipal Lo Senienc, publicació mensual que fa un recull d’informació diversa de la localitat

Expediente: 4304450006-2026-0000380

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de la Sénia en Tarragona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 22213000. Adjudicado el 22 may 2026 a PRODUCCIONES MIC S.L.. Se recibieron 7 ofertas.

34.680
Presupuesto base
69.360
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
22213000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 mar 2026, 14:04
Fecha límite
26 mar 2026, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
PRODUCCIONES MIC S.L.
NIF
B24301871
Importe
27.980
Ofertas recibidas
7

Organismo contratante

Ajuntament de la Sénia

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación 26 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 22 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (22 en Tarragona)

Más licitaciones de Ajuntament de la Sénia

Abierta 4304450006-2026-0003041

Contracte obert simplificat d'obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura

202.300 €

Abierta 4304450006-2026-0003041

L’objecte del contracte és l’execució de les obres de millora, adequació i modernització de la Casa de Cultura, que inclou intervencions a l’espai escènic a l’interior de l’edifici i al seu entorn exterior. El detall i condicions de l’obra es defineixen i fixen en el Projecte que juntament amb aquest Plec de clàusules administratives particulars regirà el contracte.

202.300 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Contracte d'obres obert simplificat de renovació urbanística integral amb criteris de mobilitat sostenible de la sortida nord de la Sénia, dividit en dos lots: Lot 1 (tram Osca-Santander) i Lot 2 (tram Santander-T-1040)

651.720 €

Abierta 4304450006-2026-0003034

Les actuacions inclouen, entre d'altres, la renovació de paviments i itineraris per a vianants, la millora de la seguretat viària, la implantació d'infraestructures de mobilitat sostenible, la renovació de xarxes de serveis urbans, la instal·lació d'enllumenat públic i la urbanització d'espais lliures amb incorporació d'arbrat, jardineria i mobiliari urbà. El detall i condicions de les obres es defineixen i fixen en els Projectes corresponents a cada lot que juntament amb el Plec de clàusules administratives particulars regiran el contracte.

651.720 €

Adjudicada 4304450006-2026-0001211

Contracte obert simplificat de serveis d'organització de les Festes Majors 2026

71.087 €