Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és el servei de realitzar el mostreig, la determinació de mostres i el càlcul d’indicadors necessaris per a la valoració de l’estat ecològic de les masses d’aigua zones humides aprovats pel Pla de gestió del Districte de conca fluvial de Catalunya 2022-2027, i en compliment de la normativa vigent ja esmentada (Resolució TER/3938/2024, de 6 de novembre, per la qual es fa públic l'Acord del Consell d'Administració de l'Agència Catalana de l'Aigua pel qual s'aprova el Programa de seguiment i control del districte de conca fluvial de Catalunya per al període 2025-2030).

Expediente: CTN2500603

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 71600000. Adjudicado el 28 may 2026 a AECOM SPAIN DCS, SL. Se recibieron 3 ofertas.

622.065
Presupuesto base
622.065
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71600000
Publicación
4 mar 2026, 18:30
Fecha límite
27 feb 2026, 13:00
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
AECOM SPAIN DCS, SL
NIF
B82280785
Importe
516.937
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 27 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 jun 2026, 06:24

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)