Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és el servei de programació, manteniment i suport tècnic d’aplicacions web basades en tecnologia Java, incloent-hi el desenvolupament de nous projectes, l’evolució i millora de sistemes existents, la integració amb altres serveis, i la realització d’auditories i actualitzacions de seguretat, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques.

Expediente: 2025/6863

Contrato de servicios formalizado por Diputació de Girona en Girona. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 72212200. Adjudicado el 3 feb 2026 a INTEGRA CONSULTORIA Y SISTEMAS DE INFORMACION SL. Se recibieron 10 ofertas.

45.500
Presupuesto base
95.550
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
72212200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:51
Fecha límite
17 oct 2025, 01:59
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
INTEGRA CONSULTORIA Y SISTEMAS DE INFORMACION SL
NIF
B12825006
Importe
45.500
Ofertas recibidas
10

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 17 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 3 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 18:09

Mismo sector y zona (72 en Girona)

Abierta 2026/10128

Contractació serveis de gestió de dominis d'internet, serveis DNS, allotjament web (Hosting) i serveis associats

14.310 €

Abierta 2026024979

L’objecte del contracte és la prestació del servei integral de manteniment preventiu, correctiu i evolutiu de la Plataforma Girona Cultura. Aquest servei inclou totes les tasques necessàries per garantir el correcte funcionament, la seguretat, l’estabilitat i l’actualització tecnològica del sistema, així com la realització dels treballs evolutius derivats de la incorporació de noves funcionalitats, millores o adaptacions, d’acord amb els procediments, classificacions i requisits tècnics detallats al Plec de Prescripcions Tècniques.

65.230 €

Abierta X2025003758

Aquest contracte té per objecte la prestació del servei d’implantació d’un programa de facturació electrònica basat en l’ERP Odoo, incloent la migració de dades, les integracions necessàries amb altres sistemes d’informació, així com el suport tècnic i el manteniment.

33.300 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Adjudicada 225/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei de manteniment correctiu, preventiu, evolutiu i de suport tècnic del gestor d’expedients de serveis socials (GESS) de SUMAR, Serveis Públics d’Acció Social de Catalunya MP, SL

32.548 €

En evaluacion 2026/7946

L’objecte del contracte és el servei de manteniment de la plataforma Decidim en modalitat multientitat de la Diputació de Girona, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. El servei d’assistència inclou: -Mantenir la plataforma Decidim de la Diputació de Girona, en modalitat multientitat, actualitzada a les darreres versions compatibles i estables de cadascun dels seus components (inclosa la paquetització endocker). - Seguiment i comprovació de l’aparició de vulnerabilitats a la plataforma o en algun dels seus components i correcció de les vulnerabilitats. - Lliurament d’un informe mensual de revisió de seguretat i estat del servei. - Resolució d’incidències de la plataforma Decidim. - Formació i consultoria a l’equip de l’àrea de Noves Tecnologies de la Diputació de Girona en el manteniment i actualització tecnològics de la plataforma Decidim. L’execució de l’objecte d’aquest contracte implica per part del proveïdor el tractament de dades de caràcter personal de la Diputació de Girona. El proveïdor tracta les dades en qualitat d’encarregat del tractament per al compliment de les finalitats d'assistència i suport en la utilització de la plataforma, i servei de formació i consultoria per al personal de la Diputació. L’empresa que resulti adjudicatària ha de signar el contracte de tractament de dades personal. El tractament s'efectua remotament contra els serveis propis de la Diputació de Girona. No s'enregistraran dades en suports o sistemes que no siguin els propis de la Diputació de Girona.

7.840 €

Adjudicada 332026

Servei consistent en les tasques de reubicació i allotjament "on premise" a servidor de GMV per a servidor SAE V1 de Transports Municipals del Gironès, SAU,

87.600 €

Formalizada X2026000502

Contracte mixt de subministrament i servei de llicència d’ús i manteniment de l’aplicació “AppTràmit”

4.408 €

Formalizada COBS2025/026

Serveis de creació d’una aplicació mòbil (APP), així com el seu allotjament i el servei de manteniment amb versió Web, per disposar d’una borsa de material reutilitzable que permeti la cessió de materials de forma gratuïta entre particulars, de béns i articles als quals poder donar novament una utilitat. Aquesta APP permetrà la reutilització de les andròmines. Es podrà publicar el producte que el ciutadà ja no necessita per proposar a qui ho vulgui, recollir-ho gratuïtament. La creació d’aquesta APP, permetrà donar solució al residu voluminós i, a més, prevenir la conversió a residu de qualsevol altre producte. En el Plec de prescripcions tècniques es descriuen les condicions tècniques que haurà de disposar l’aplicació mòbil, així com els serveis d’allotjament i manteniment.

19.450 €

En evaluacion COBS2026/076

Servei de manteniment i suport de les llicències del programari de base de dades Oracle Database Standard Edition One Processor Perpetual, de les quals l'Ajuntament de Sant Feliu de Guíxols n'és titular per a un total de 2 processadors, garantint la continuïtat del suport tècnic, l'accés a les actualitzacions de programari i als pedaços de seguretat facilitats pel fabricant Oracle. En el Plec de prescripcions tècniques (PPT) es descriu l’objecte de contracte, així com l’abast del servei i les condicions tècniques que ha de regir el present contracte.

12.000 €

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

Abierta 2026/8297

2026/8297 Servei de neteja de les seus de les brigades de Xarxa Viària i Monuments (2 lots)

110.603 €