Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és el servei de creació i producció de continguts audiovisuals destinats a donar suport a la difusió de continguts institucionals i a campanyes de divulgació i publicitat vinculades als projectes de l’Oficina de Difusió de la Diputació de Girona

Expediente: 2025/10034

Contrato de servicios formalizado por Diputació de Girona en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 92111200. Adjudicado el 12 mar 2026 a David Sanchez Calafell. Se recibieron 11 ofertas.

40.000
Presupuesto base
96.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92111200
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:38
Fecha límite
30 dic 2025, 00:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
David Sanchez Calafell
NIF
40322532J
Importe
40.000
Ofertas recibidas
11

Documentos

(2)

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 30 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:36

Mismo sector y zona (92 en Girona)

Abierta CONC2026000057

Subministrament en règim de lloguer, la instal·lació, posada en funcionament, manteniment, conservació, desmuntatge i gestió d’una pista de gel temporal amb una superfície útil mínima de 20 × 10 metres, destinada a l’ús ciutadà durant la campanya de Nadal 2026-2027 al municipi de Figueres.

70.000 €

Abierta 2026018916

L'objecte del contracte és la contractació dels serveis de gestió i dinamització dels tallers de participació i les trobades del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents de Girona. . Prestació del servei de gestió i dinamització dels tallers de participació del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents. Tallers que es realitzen a principi de curs amb l'objectiu de treballar la participació infantil. . Prestació del servei de gestió i dinamització de les trobades del Consell de participació d'infants i del consell d'Adolescents de Girona. Trobades que es realitzen amb l'objectiu de fomentar la participació dels infants i adolescents en diferents temes de la ciutat

19.555 €

Abierta COBS2026/073

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de monitoratge per a l'activitat física (gimnàstica de manteniment) per a la gent gran al Centre Cívic de Vilartagues i al Centre Cívic de Tueda (Pavelló de la Corxera). Des dels mesos d'octubre fins a juny. S'inclou també l'activitat física (gimnàstica de manteniment) a la platja durant els mesos de juliol i agost i l'activitat de les olimpiades de la gent gran durant tres dies del mes d'abril.

41.544 €

Adjudicada CONC2026000042

Representació de l'espectacle " Muerta de amor" al Teatre Municipal el Jardí en el marc de la programació del festival d'arts escèniques Temporada Alta 2026 - Festival internacional de tardor de Catalunya 2026.

36.225 €

En evaluacion X2026003672

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis d’atenció al visitant i realització de les visites guiades a l’Arqueoparc Coves de Serinyà, durant el període comprès des de l’1 de juliol de 2026 (o des de la data que s’indiqui en el contracte administratiu) fins al 30 de juny de 2027, d’acord amb el calendari i l’horari d’obertura de l’equipament durant aquest període, recollit en el Plec de prescripcions tècniques (PPT). Aquests serveis s’han d’executar al recinte de l’Arqueoparc Coves de Serinyà (c-66, 17852, Serinyà).

47.452 €

En evaluacion 2026/2946

Restauració pintures antic convent Sant Agustí

55.514 €

En evaluacion 2026031510

Contractació dels serveis de producció tècnica, regidories d'escenari i serveis auxiliars de suport als concerts i altres espectacles durant les Fires de Sant Narcís 2026.

29.780 €

En evaluacion X2026001087

Contracte de serveis de monitoratge de les activitats fisicoesportives organitzades per l’Ajuntament de Celrà

41.583 €

Formalizada 2026/005186

L’objecte del contracte és la prestació del servei artístic per a la realització del concert de Miki Núñez, que tindrà lloc el dia 14 d’agost de 2026, a les 23.00 h, al recinte de l’antic càmping Bahía, en el marc de la programació musical de les Barraques de la Festa Major de Roses 2026.

20.500 €

Formalizada 2026/005184

L’objecte del contracte és la prestació del servei artístic per a la realització del concert del grup Els Catarres, que tindrà lloc el dia 11 d’agost de 2026, a les 00.00 h (nit de l’11 al 12 d’agost), al recinte de l’antic càmping Bahía, en el marc de la programació musical de les Barraques de la Festa Major de Roses 2026.

18.000 €

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

Abierta 2026/8297

2026/8297 Servei de neteja de les seus de les brigades de Xarxa Viària i Monuments (2 lots)

110.603 €