Abierta 2 oct 2026 (30d 5h) Servicios

L’objecte del contracte és el servei de conceptualització, disseny i producció de suports de comunicació (audiovisuals i impresos), i l’organització, transport, muntatge, suport tècnic i desmuntatge dels actes que organitza l’Agència Catalana de l’Aigua.

Expediente: CTN2600425

Contrato de servicios publicado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 79952000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2 oct 2026.

433.780
Presupuesto base
433.780
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
79952000
Publicación
31 ago 2026, 08:03
Fecha límite
2 oct 2026, 12:00 (30d 5h)
Duración
2 años

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 2 oct 2026
Finaliza en 30 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 04:23

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)

Abierta CTN2600388

L’objecte del contracte és el seguiment i l’actualització de la informació diària que es publica a l’aplicació Platges Cat del web de l’ACA, i el seguiment de la informació vinculada a la Xarxa Telemàtica de platges per informar de l’estat de les aigües de bany i de les condicions ambientals i sanitàries de les platges durant les temporades de bany 2027, 2028, 2029 i 2030 (mesos de maig a octubre).

215.529 €

Abierta CTN2600425

CONCEPTUALITZACIÓ, DISSENY I PRODUCCIÓ DE SUPORTS DE COMUNICACIÓ, I D’ORGANITZACIÓ I PRODUCCIÓ D’ACTES DE L’AGÈNCIA CATALANA DE L’AIGUA

433.780 €

Abierta CTN2500786

SERVEIS D'ASSISTÈNCIA TÈCNICA A LA UNITAT DE XARXES DE CONTROL EN L'ÀMBIT DE LES INFRAESTRUCTURES INCLOSES A LA XARXA DE CONTROL AUTOMÀTICA DE L'AGÈNCIA CATALANA DE L'AIGUA

1.411.234 €

Abierta CTN2600344

CARACTERITZACIÓ ANALÍTICA DELS BIOSÒLIDS PRODUÏTS PER LES EDAR PÚBLIQUES DE CATALUNYA EN COMPLIMENT DE LA NORMATIVA VIGENT

378.566 €

Abierta CTN2500786

L’objecte del contracte són els serveis d’assistència tècnica en relació a totes les actuacions necessàries per garantir un desenvolupament òptim en els àmbits de manteniment, millora i gestió de les infraestructures que integren els Punts de Control del Territori (PCT) de la xarxa automàtica de control hidrològic de l’ACA, segons les instruccions recollides en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars (PPTP) i, que garanteixi l’assoliment dels objectius fixats en el mateix, on s’inclou: - Suport tècnic en la gestió dels contractes de serveis de manteniment i desenvolupament. - Elaboració de documentació tècnica necessària en l’àmbit de l’explotació i millora. - Realització de models hidràulics i aixecaments topogràfics en l’àmbit de l’assegurament de la qualitat de les dades generades en base a les necessitats establertes per la Unitat de Xarxes de Control.

522.679 €