Formalizada Suministros

L’objecte del contracte es donar una solució als problemes que presenten les instal·lacions del Pou Can Feliu ja que tant el quadre elèctric , els col·lectors i les bombes d’impulsió es troben en mal estat i s’han de renovar. En el document tècnic, s’inclou el pressupost dels TREBALLS, plànols de la xarxa d’aigua potable actual i projectada i el plec de condicions tècniques dels materials que conformen el subministrament.

Expediente: 06/2026

Contrato de suministros formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL). Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 42122130. Adjudicado el 4 mar 2026 a ELÈCTRICA PINTÓ, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

51.139
Presupuesto base
51.139
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
42122130
Publicación
4 mar 2026, 18:33
Fecha límite
11 feb 2026, 15:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ELÈCTRICA PINTÓ, S.L.
NIF
B58349028
Importe
50.139
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:38

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

Subministrament rack climatitzat i cablejat intel·ligent per a la EDT

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Serveis de la renovació garanties fabricant equipament Dell i HPE

49.174 €

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d'equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d'ATL

304.246 €