Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és disposar d’una assistència tècnica que doni suport a l’ACA en la redacció del “Projecte bàsic de l’actuació de reordenació de motes al tram final de la Tordera i millora de la capacitat hidràulica del Rec Viver”. Aquesta actuació, es troba recollida al Pla de Gestió del Risc d’Inundació del Districte de Conca Fluvial de Catalunya per al període 2022 – 2027 i al Programa de Mesures de l’Àmbit Hidrològic del Pla de Gestió del Risc d’Inundació del Districte de Conca Fluvial de Catalunya per al mateix període, amb codi d’actuació 14.01.02-03.01. Així mateix, l’actuació també està incorporada al Programa de Mesures del Pla de Gestió del Districte de Conca Fluvial de Catalunya per al període 2022 – 2027, en el marc de la mesura “Actuacions de restauració fluvial al districte de conca fluvial de Catalunya (DCFC) orientades a la recuperació de la funcionalitat natural de les planes d’inundació i la reducció de la perillositat d'inundació a zones vulnerables”, amb codi de mesura D1.412

Expediente: CTN2500191

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Duración del contrato: 18 meses. Categoría CPV 71318000. Adjudicado el 20 ene 2026 a ABM Serveis d Enginyeria i Consulting SL. Se recibieron 4 ofertas.

142.128
Presupuesto base
142.128
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
71318000
Publicación
23 abr 2026, 10:04
Fecha límite
20 oct 2025, 14:00
Duración
18 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ABM Serveis d Enginyeria i Consulting SL
NIF
B17646563
Importe
135.955
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 abr 2026
Anuncio de Pliegos 23 abr 2026
Fin Plazo Presentación 20 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)