Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és disposar d’un servei d’assistència tècnica que doni suport en la redacció del PGRI i del Programa de mesures de l’àmbit hidrològic del tercer cicle d’implantació de la DI i la realització del corresponent reporting, en compliment de les obligacions de revisió i informació a la Comissió Europea que estableix la DI, recollides també en el Reial decret 903/2010, de 9 de juliol, d'avaluació i gestió de riscos d'inundació (RDI) i en el reglament de la planificació hidrològica, respectivament.

Expediente: CTN2500125

Contrato de servicios formalizado por Agència Catalana de l'Aigua (ACA). Procedimiento abierto. Duración del contrato: 30 meses. Categoría CPV 71318000. Adjudicado el 20 ene 2026 a UTE CUBIT-PILEA-SENER 3ER CICLO. Se recibieron 3 ofertas.

661.593
Presupuesto base
661.593
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71318000
Publicación
4 mar 2026, 18:54
Fecha límite
24 oct 2025, 14:00
Duración
30 meses

Adjudicación

Adjudicatario
UTE CUBIT-PILEA-SENER 3ER CICLO
NIF
U24926065
Importe
625.820
Ofertas recibidas
3

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 20 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 abr 2026, 06:24

Más licitaciones de Agència Catalana de l'Aigua (ACA)